Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elég sokszor eszem naponta...

Ha elég sokszor eszem naponta de keveset, ettől gyorsabb lesz az anyagcserém akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk óránként vagy 2 óránként eszem de keveset akkor attól leeht fogyni tartósan?
2010. márc. 2. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pl. miket eszel és mokio?
2010. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azaz mikor? :D
2010. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mivel kóteros vagyok nem én választom meg. De reggelente 1 szendvics vagy kalács szokott lenni, 10kor meg a ugyanezt, fél délkor egy kis leves, a másodikat meg délután eszegetem. Ha megéhezem akkor eszek belőle pár kanállal. Sztem olyan óránként ennék belőle. Így akkor sikerülhet? Heti 2-3 szor sport.
2010. márc. 2. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
ha tízóraira mást ennél, és lenne egy könnyű, fehérjedús vacsi lefekvés előtt 2-3 órával, akkor szerintem menni fog.
2010. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
" Fél délkor " :D reggeliz böségesen hagyd ki az ebédet és a vacsoránál egy nagyon light-os ételt kapj be. igy fogyni fogsz. az ha 2 oránként tömöd magad az nem vezet fogyáshoz sem gyors anyagcseréhez.
2010. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az nagyon jó, hogy naponta többször eszel, valóban így indul be a fogyás. én úgy fogytam le, hogy naponta 6-szor ettem (lényegileg leegyszerűsítve a 3 étkezést kell szétpakolni 6 felé). arról azonban nem vagyok meggyőződve, hogy erre a legjobb eszköz a kalács, kenyér stb. de tudom, hogy kóteros vagy, és ott az ember nem válogathat. Rá kell segítened futással, sétával, egy kis hasizomgyakorlattal, és tavaszra máris szebb leszel!
2010. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én mindig ugyanakkor, ugyanannyit eszem. az időpontok:

6:30, 9:00, 12:00, 15:00, 17:30, 20:00. A tízórai, uzsonna, utóvacsora 1-1 szem gyümölcs, zöldsaláta, joghurt, egy pohár tej, ilyesmi. A reggeli, ebéd, vacsora meg szerény adag, de sok zöldség, barnarizs, teljes kiőrlésű kenyér, friss zöldség stb.

2010. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a menzai kaja nem akalmas fogyókúrára, akkor sem, ha falatonként eszed. Zsíros-cukros-fehér lisztes, nagyon egészségtelen.
2010. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ha mellette sportolok is?
2010. márc. 2. 16:56
 10/11 anonim ***** válasza:
én 3 óránként eszek keveset, vacsira meg általában csak fehérje max egy kis zöldséggel. mellette naponta mozgok minimum fél órát. így fogytam.
2010. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!