Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap fogok járni...

Ha minden nap fogok járni futni 1hónap alatt szerintetek mennyit fogok fogyni? És miért van az hogy ha éhes vagyok az édességet kívánom?

Figyelt kérdés
köszönöm a rendes válaszokat:)
2010. márc. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

ha minden nap jársz futni az hasznos, de elég heti 4 alkalom is. futni se muszáj,elég a monoton kocogás/gyors séta. de az min 40-60 perces legyen.

ha emellett még az édességet és a cukros löttyöket is elhagyod,akkor min 5 kiló simán lemegy.

Az édeset kívánhatod számos ok miatt. egyrészt genetika, másrészt az,hogy nyilván szereted.. :)

2010. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rendszeres futó, akkor elég kétnaponta szerintem, legalábbis nekem kell két futás közt egy nap szünet (olyan 7-8km-t szoktam, 50 perc). Többet ér, ha egyszerre mozogsz 40 percet, mintha két külön napon 20-20-at. Az édességet én is kívánom, de csoki helyett gyümölcsöt, joghurtot és diétás édességeket eszek. :)
2010. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kívánod az édességet, inkább délelőtt egyél egy keveset, így remélhetőleg délután már nem sóvárogsz érte.
2010. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!