Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek h sikerült lefogynia?

Kinek h sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni 10kg-ot 2-3 hónap alatt!

Lehet h ez kicsit gyors, de sürget az idő...

Csak normális válaszokat várok!!!!


2010. márc. 3. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

10 kg 3 hónap alatt, az 10 kg 12 hét alatt: heti egy kiló a fölsö határ, mert könnyen lehet, hogy utána a böröd nem tudja követni a fogyást és lógós marad, azt pedig ut´´ana nem lehet már rendbehozni. Tehát ne kapkodd el.


A kérdésedre: figyelj a kajára, sok zöldségféle, gyümölcs, kevés hús, kevés szénhidrát (valamit teljesen letiltani TILOS, mert azt csak egy ideig lehet betartani és utána nem birod magad türtöztetni és bezabálsz belöle, a nem ajánlatos ételekböl csak hetente egyszer egyél keveset), napi legalább 2-3 liter sima viz vagy nem fekete tea cukor és édesitöszer nélkül (Az édesitöszer magyon káros az egészségre ég erösen étvágyfokozó).


Fontos a mozgás: nekem jól bejött a napi 1 óra sietös gyaloglás, kétnaponta egy-egy Rubint Réka: van 5 perced video (You tube-on le tudod tölteni), ezzel jól lehet az alakot is formálni és nem extrém nehéz.


Januárban 68 kg voltam, a derekam 88 cm, a csipöm (a combforgó vonalában mérve) 110, a combom felsö része 60, a térd felett 45.

Tegnap 63 kg, derék 77, csipö 103, comb felül 56, térd felett 42.

Mindezt úgy értem el, hogy közben nem éheztem egy percet sem, a családdal együtt ettem (csak a mennyiségre figyeltem), meg a kalóriákat számoltam közelitve.

Hetente tartok egy ivónapot, amikor csak vizet, teát, és 1 l 100%-os natur gyümölcslét (saját magam préselem ki) fogyasztok, de ennek az ia az oka, hogy veseköre hajlamos vagyok és az ellen igen hatásos. DE EZT HETENTE legfeljebb EGYSZER szabad csinálni.

(1500 kcal közül tartom a napi adagot, mert csak lassan akarok fogyni, mivel nem vagyok már fiatal és a börömnek több idö kell az összehúzódásra.

2010. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem epekövem van; úgy ledobtam egy laza tízest pár hónap alatt...
2010. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ezzel. PSMF diéta. Nem jöttek vissza a kilók, pedig viszonylag gyorsan adtam le 30 kg-t.

2010. márc. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Max 800kcal, 8 hónap, -38kg. Nem lóg semmim, de elég fiatal vagyok. Ha te is az vagy, nyugodtan leadhatsz ennyit, ez nem sok, ennyi idő alatt!
2010. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két hónap alatt dobtam le 12 kg-t. 66 kg körül mozgott a súlyom, most 54 kg-t nyom a mérleg. Egyszerűen többet kezdtem el mozogni: lépcsőztem, szabadidőmben nem tv-tem, hanem sétáltam, közben jött egy vizsgaidőszak is az egyetemen.
2010. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Candida diéta, igaz az betegség miatt kellett. Mellette rendszeresen mozogtam, és ma is tartom ezt az életformát.
2010. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy héten 4x vagy 5x egy órát mozogtam(kerékpároztam,futottam), normálisan ettem napi 3x (bármilyen ételt persze csak mértékkel) és 67 kilóról lementem 52 kilóra:)
2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!