Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél-két hét alatt, ha alig...

Másfél-két hét alatt, ha alig eszem valamit, inkább csak folyadékot, mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
88 kiló vagyok. Tudom, hogy nem így kellene, de műtétem lesz, és ekkora súllyal nem tudják megcsinálni.
2010. márc. 3. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogyni, de mire eljön a műtét ideje, addigra cseszett gyenge leszel, szóval valami aranyközépút kéne... Milyen műtétről van szó?
2010. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Napi 4-5 alma, víz, tea. 8kg. De nehogy bajod legyen, ha nem vagy egészséges! Ez csak az én példám, 80-ról 72-re így sikerült
2010. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kéred a kezelőorvos tanácsát? Gondolom, ez nem úgy megy, hogy kedves beteg, másfél hét múlva jőjjön vissza, ha addig fogy 10 kilót, műtöm, ha nem, akkor nem. (Ez nagyon nagy szakmai felelőtlenség lenne...)


Orvosi ellenőrzés mellett vannak ilyen diéták. De nem úgy megy, hogy magadtól nem eszel.

2010. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 maundrel ***** válasza:
ha nem eszel, akkor legyengülsz, és amiatt nem fogják vállalni a műtétet,mivel nagy az esélye annak... öhmm..mondjuk úgy annak, hogy valami baj lesz.
2010. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a módi nem jó, mert vízből és izomból fogsz fogyni, tökmindegy, hogy mennyit, mert nagyon legyengülsz. Kérd ki az orvosod tanácsát, hogy milyen diétát javasol.
2010. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy kb. 8 kg-t tudsz így lefogyni 2 hét alatt. Ez a vízből fogyás egy baromság, vízből nem fogy, pláne fogyókúra alatt, hiszen akkor eleve odafigyel az ember arra, hogy meglegyen a napi 2-3 liter folyadékbevitel. Az igaz, hogy a káros anyagok folyadék útján távoznak el a testedből, de mivel a szervezetnek (és az agynak) kb. 75%-a víz, ez folyamatosan pótlódik normális folyadékbevitel mellett. Folyadékból tehát nem lehet fogyni.
2010. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!