Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet combrol...

Milyen sporttal lehet combrol es pocakrol fogyni?

Figyelt kérdés

fogyozom fogyozom mar leisment 5 kg 2 het alatt :) meglatszik a combomon is meg a pocimon is de szeretnek feszes lenni :D biciklizes es futas szoba sem johet vmi olyan kene amit otthon lehet...van ilyen lepegeto gepunk azjo?

egyebkent fenekrol azert nem szeretnek fogyni mert sztem az a szexi ha egy nonek van popsija :D


2011. nov. 8. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

helyi fogyás nincs (csak erősítés, ha már lement a zsír). ha arra vagy hajlamos, akkor bizony a fenekedről fogsz fogyni, és punktum. sajnos ez így van megírva, akármit mozogsz is.

u.i.: fogalmam nincs, milyen módszerekkel ment le az 5 kiló két hét alatt, de vagy koplaltál, vagy a fele csak víz. heti 1-1,5 az optimális, maximum.

2011. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem koplaltam csak leszoktam rola h osszevissza zabalok, nem eszem edeseggeket raadasul mozgasban is voltam orokke ...

nemtudom h hajlamos vagyok-e arra h poporol fogyjak mert igy igazabal egesz eletemben csak hiztam es hiztam mondjuk nem olyan gaz 75 kg vagyok 170 centire es ilyen 10 kilot szeretnek meg fogyni

2011. nov. 8. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

végre egy normális felfogású lány (nő)!

tanulhatnának sokat tőled.

nem tudsz helyileg fogyni vagy nem fogyni, továbbra is tartanod kell az energiahiányt a táplálkozásodnál. a feneked miatt meg ne aggódj, teljesen jó hogy meg akarod tartani, de ha esetleg laposabb lesz, mint szeretnéd, az izmaidat még mindég edzheted, ez is (adott hatékonysággal) megoldható akár otthon is.

2011. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

naazjo :D mindenkepp mellozni szeretnem h lapos legyek mert abba belehalnek :D amugy 16 eves vagyok :)

es akkor milyen torna? lepegetogep az jo? vagy talan felules? :D

2011. nov. 8. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek mehetnek rendszeresen, mondjuk 1 pihenőnappal.

ha meg már ott tartasz, hogy elérted a kívánt súlyod, akkor kezdj el többet enni, és végezz nagy ellenállású edzéseket lábra (1 lábas guggolás, vannak könnyített verziók) de a sima guggolás is megteheti kezdetnek, jók még a kitörések. ezekkel a gyakorlatokkal ÉS a többlet tápanyagbevitellel (azért itt figyelni kell, hogy nem több sütit vagy valami sz.art kell enni, hanem normális ételt: húst, rizst, teljes kiőrlésű/rozs kenyeret, zöldséget) az edzés mellett szép nőies izomzatot fog segíteni kialakítani. a keményebb gyakorlatok után pihenhetsz több napot is, hagyd regenerálódni, növekedni az izmokat.

ez tulajdonképpen a súlyzós edzés sajátsúlyosra átültetett verziója (formásításban meg kell említeni, a különböző súlyzós edzéseknek azért meg van az előnyük, nem véletlen járnak sokan edzőtermekbe).


leírtam szerintem milyen gyakorlatokat csinálj lábra, ami a comb-farizmokra hat, de ha van egy harcművész ismerősöd őt akár rugdoshatod is, ő is örülni fog, te izomzatodnak is jót tesz.


ui.: ha hasat erősítesz, akkor fordíts figyelmet a hátadra is!

2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi :)
2011. nov. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!