Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megeszek pl. egy tábla...

Ha megeszek pl. egy tábla csokit, vagy bármit ami hízlal, de belefér az 1200 kcal-ba akkor "nem is hízlal" ugye?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha lemozgod akkor nem, csak az a baj, hogy a csoki felesleges kalóriát és sok cukrot tartalmaz, így nem annyira egészséges, hogy azzal foglalod a helyet az 1200 kcal-ban, ahelyett, hogy olyat ennél amiben több tápanyag, vitamin, rost stb. van. Persze tudom nehéz neki ellenállni.
2015. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már értem!:)
2015. júl. 2. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha belefér, akkor nem.
2015. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor nem hizlal.


Csak foglalja a helyet az ertekes tapanyagok elol.

2015. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es nagyon jól mondja. Estére majd ha korog a gyomrod mint az állat meg fogod bánni azt a csokit.
2015. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No igen, 1200 kcalból 500-550 vagy mennyi egy csoki, nem sok marad. Túl sűrűn nem ajánlom, én egy alkalmat is megbánnék, az tuti. Bár én nem tudok ilyen picit enni egy nap, nem is működöm úgy, szóval nálam nagyobb a mozgástér, de az édességek azért megkavarják a kalóriabevitelemet. Nem laktatnak eléggé. A tápanyagdús és laktató ételekre koncentrálok, kicsit a térfogatra is... Egy csoki úgy tönkrevágná ezt, hogy csak na. Pedig egész normális cucc, a kakaóporban vannak fontos ásványi anyagok, a kakaóvaj bizonyára szintén okés és jó energiát adó cucc, jó hát a cukor felesleges, de nem olyan iszonyat sok, már akinek... De nem fér bele. Még jó, hogy semmi szükségem rá.
2015. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 2. 23:49
 8/8 anonim válasza:
Amikor vizitúrán eveztünk mindennap megettem egy tábla csokit és nem híztam, de izomlázam is volt, majd beledöglöttem amennyit kellett ott evezni :D
2015. júl. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!