Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megegyek...

Lehetséges, hogy megegyek napi egy tábla milkát?

Figyelt kérdés

Elsősorban csak elméleti alapon érdekelne, hogy összelehetne e állítani egy kiegyensúlyozott étrendet úgy, ha minden nap megeszek egy tábla milkát és még fogyjak is.


én így gondoltam:

reggeli: egy tábla milka

tízórai: alma

ebéd: tojás vagy hús zöldségekkel

uzsonna: valamilyen zöldség

vacsora: túró


Vélemény? Lehet vele fogyni? 170/88 kg/L.

+ súlyzós erősítés egyik nap, másnap pedig futás.


2015. ápr. 22. 17:22
 1/7 elizabeth533 válasza:
Lehetetlen! :)Képtelenség úgy fogyni hogy csokit eszel mellette (főleg ennyit)..ha tényleg komolyan gondolod a fogyózást akkor semmi ilyesmit ne fogyassz!A csoki helyet gyümölcsöt egyél!
2015. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De miért Milkát? Annyi finomabb csoki van, mint a túl édes, geil kommersz Milka.
2015. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az egyik legrosszabb, amit tehetsz a szervezeteddel az az, ha ilyen édes sz*rral kezded a napot. Amúgy nem, nem tudod beleszámolni az étkezésedbe, mert a cukor kb. olyan, mintha magadra kennél egy kanál zsírt. A cukor egyes egyedül akkor fogyasztható, ha edzés után gyorsan felszívódó szénhidrátra van szükséged - és ez sem a csokoládé lesz.


Szóval elméleti szinten sem működik. Ha még azt mondanád, hogy egy kocka csoki minden délután, az még a a talán-talán, de ejnye, de így semmiképpen nem.

2015. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért kell napi egy táblát megenni? Én normál körülmények közt sem eszem ennyit (nem is tudnék), de döbbenet belegondolni, hogy neked ez a fogyókúrás adag lenne...

Nem, nem lehet így fogyni, de ha ennyire nem bírod ki édesség nélkül, akkor egyél napi két kockát. Az talán belefér.

Egészségedre. Már most mondom, hogy nem lesz tartós a fogyásod. Már ha sikerül valaha lefogynod.

2015. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj ilyenkor arra, hogy az a csoki a következő nap is megvár, nem kell egyszerre megenni az egészet. Napi 1-2 kockával mindjárt más lenne a helyzet.
2015. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meghalnék valami mérgezésben vagy gyomorbajban, ha minden nap egy tábla csokit meg kéne ennem, főleg reggel. :D Egyébként miért létszükséglet neked a napi tábla csoki? És miért reggel? :D
2015. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik csokis müzlit.

A Lidl-ben lehet kapni olyat, amiben vannak csokilapok.

Kevés tejjes összekevered, mikróban megolvad.

Finom, de mégsem cukor és zsír keveréke, mint a Milkád.

2015. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!