Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék vele?

Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés
Közel 30 kg fogytam (98-ról 69 re), de még mindig szeretnék 5 kg-t. Az lenne a problémám hogy a lábamon és a hasamon megnyúlt a bőr és így elkeserít amiért így néz ki. Aerobikozok egy héten 2-szer mellette lovagolok. Elég siralmas a diétám (400-500 kcal) és egy év alatt fogytam ennyit. Csak azt szeretném kérdezni 15 évesen vissza tud húzódni a bőröm vagy örökre ilyen marad? Használok bőrfeszesítőt de az igazság az, hogy jóformán semmi változást nem látok magamon...

2015. júl. 3. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam (nem tudom mennyire fontos): 168 cm 69 kg
2015. júl. 3. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Koplalsz, ami nem egészséges. A bőröd is megsínylette a túl gyors fogyást, javulni javulhat, de csodát ne várj.
2015. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Depresszió, pánikbetegség, 8 éves szekálás lelkileg/fizikailag kialakult ez a koplalás. Emellett gyűlölöm is magam és nem is látom a változást a testemen...De köszönöm a kommentet :)
2015. júl. 3. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz jársz? Bár lehet, hogy pszichiáter kellene.


Sajnos a bőröddel jól kitoltál, még húzódhat összébb, de az nehéz lesz, de a fiatalságod besegíthet. A krémek csak minimálisan használnak csak.

2015. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hasamról eltűnt a lógó háj bár az a -5kg még kellene. De a tükörben még mindig szélesnek látom magam azaz a derekamat. Ott szinte már semmi zsír nincs mert érzem a bordámat de még mindig azt a kövér lányt látom. A szüleim szerint testképzavarom van mert ők sokkal vékonyabbnak látnak. Pszichiáternél jártam de csak rosszabodott a dolog...
2015. júl. 3. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy büszke hogy azt elérted amit nagyon sok ember nem tud. Kitartó voltál, 1 év alatt sok feleslegtől megszabadultál. Igaz nem az ideális módon, de ez mindegy. Fiatal vagy, még nagyon sok lehetőséged van korrigálni. De már letettél valamit az asztalra. Én januártól fogytam 24 kilót, akkora mellényem van ettől!! :D Szóval gratulálok a 30 kilóhoz, ügyes vagy!
2015. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, és én is szívből gratulálok neked :) Csak egy gondom van...még mélyebbre süllyedtem mert nem látom a változást, pedig már manökennek hívott egy szinte idegen nő is..De még is nem látom...érezni érzem magamon csak nem látom a tükörben...
2015. júl. 3. 23:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét fogytam 1 kg, és úgy gondoltam elkezdek guggolni. :) Kipróbálnám a 30 napos tervet (amit nem szeretnék abba hagyni ha eltelik az az 1 hónap). Azt szeretném megtudni hogy segít-e ez valamiben? Mert olvastam hogy elég sokat, de akinek van tapasztalata leírná? :)
2015. júl. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!