Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeérő comb undi, bármit...

Összeérő comb undi, bármit csinálok nem tűnik el, mit csináljak?

Figyelt kérdés

17/l

167cm vagyok és 56kg

Undorítóan összeérnek a combjaim.

Nem eszek pékárukat, tésztát, meg a többit.

Semmi cukros.

Napi 1200kcal eszek. Az is zöldségekből, párolt csirkéből, halból,

Tojásból, totuból áll. Napi 3l vízet iszok.

Heti 5x kocogok. Futni nem futhatók a gerincferdülés miatt, minden nap 3-4 órát szoktam túrázni, és 3x kardiót végzek. Szoktam tornázni is de semmi

Arra is gondoltam, hogy a csípőm miatt nem megy le, mert keskeny, de nem az. A csípőm:89cm


2015. júl. 4. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Testképzavaros vagy.
2015. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem undorító. Ennél sokkal rosszabb is lehetne.

Viszont tudom, hogy milyen amikor valami nagyon nem tetszik magadon, és bármit megtennél, hogy megváltoztatsd,ezért ajánlanám a lovaglást. Nagyon jól megdolgozza a belső combizmot, ezáltal fogyaszt ott belül. És még ha nem is lesz akkora rés a lábaid közt, nagyon megéri, és a lovaglás

még élvezhető is.

2015. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem undorító, nekem nagyon tetszik.


Fogadd el magadnak olyannak, amilyen vagy. Annak idején én is sokat edzettem, hogy a hasamról lemenjen a felesleg, de egyszerűen nem olyan a genetikám.


Jól nézel ki, hidd el ;)

2015. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!