Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenbol eszek keveset es...

Kelli12 kérdése:

Mindenbol eszek keveset es napi 2 edzesem van ugy fogyhatok? Probaltam rengeteg diétát de egyik sem jott be mert egy idő utan leesett a vercukrom es elkezdtem szédülni . Valaki esetleg kiszamolna nekem h mennyi kalória szükséges nekem egy napra?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah es elfelejtettem 167 cm 64 kilo no vagyok 17 eves
2015. júl. 4. 17:58
 2/7 anonim válasza:

Kalkulátor szerint a BMI-d 22.9, szóval tök normális! Ezekszerint sem fogynod, sem híznod nem kell, de megtudlak érteni, mert az én BMI-m 21.5, mégis fogyni szeretnék.

A kalóriaszükségleted 1910 kcal/nap. Fehérje 62g/nap (15%), zsír 64g/nap (30%), szénhidrát 263g/nap (55%). Ez így általánosan a kalóriaszükségleted, de ha fogyni szeretnél, nbyilvánvalóan csökkentened kell. Az értékek változni fognak, ha súlyt veszítesz. Én ajánlom neked a KalóriaBázis oldalt! ;)

2015. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Oh, és elfelejtettem. Az oldal szerint a fogyáshoz 1387kcalt egyél egy nap!
2015. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:) ha olyan napi 1500 kcal korul eszen ugy Jo?
2015. júl. 7. 21:20
 5/7 anonim válasza:
Bőven jó! :) Pláne, ha ennyit sportolsz
2015. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát, először mondd meg, hány kilóra szeretnél lefogyni, kalóriabázison ki tudom számolni neked, hogy adott kalóriabevitellel adott célsúlyra (pl. 60kg) mennyi idő alatt fogysz le :p De próbáld ki te is, jelentkezz be a KalóriaBázisra. Eszközök -> cél beállitása és kiszámolhatod te is :p
2015. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
60 kg AZ tokeletes:)
2015. júl. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!