Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány g szénhidrát,...

Mérii kérdése:

Napi hány g szénhidrát, fehérje és zsír szükséges ahhoz, hogy zsírból fogyjak? L/17 - 51kg - 160cm ha lehet, akkor ehhez értők válaszát várom!

Figyelt kérdés
A szénhidrátot barna rizsből, zabpehelyből, esetleg teljes kiörlésű kenyérből viszem be, fehérjét wpp, tojás, csirke, zsírt pedig magvak és tojássárgája. Ezen kívűl sok zöldséget eszek és reggelire esetleg tízóraira gyümölcsöt! Ez így jó? előre is köszönöm!

2014. nov. 29. 11:23
 1/3 anonim válasza:

Ahhoz hogy fogyj nem elég az étrenddel foglalkozni :)

hát fogyáshoz mindenképpen a szénhidrátot kell csökkenteni, a fehérjét növelni, testkilogrammonként 3-4g szénhidrát, fehérje testkilogrammonként olyan 3g ,mellette aerob edzés kellene csinálnod, ott sok olyan gyakorlat van ami segít fogyni, zsírból nem tudom mennyit kellene fogyasztani, érdemes hogy fogyassz valamennyit mert vannak olyan tápanyagok amik zsírban oldódnak, de abból se legyen sok , ( még egyszer mondom hogy pontosan nem tudom mennyit kell fogyasztani belőle ) :) tojássárgájával vigyázz azért mert koleszterin bomba :) napi 3 tojás már nem elvileg nem ajánlott. Gyümölcs és zöldség kiváló ha fogyni akarsz, de az se menjen túlzásba mert gyümölcscukor az azért van benne :)

Emellett kiszámoltam a testtömegindexed és már így is beleesel ebbe a sovány kategóriába, szóval én azt mondanám hogy edz is mellette majd :) de persze te döntöd el :) lényeg hogy ne ess a soványak közé hanem bent legyél a normál testalkat között :) lassú felszívódású szénhidrátokat ajánlom, zabpehely mehet reggelire :)

sok sikert.

2014. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. jan. 4. 13:34
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szívesen :)
2015. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!