Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, milyen gyakorla...

Mit csináljak, milyen gyakorlatokat végezzek ahhoz, hogy végre lefogyjak, formásodjak?

Figyelt kérdés
Minden második nap szobabiciklizem, 40-50 percet, megfelelő pulzusszám mellett. A többi napokon szeretnék különböző erősítő gyakorlatokat végezni. Guggolás, felülés, hasonlókra gondoltam, de nem tudom miből mennyit kell csinálnom es azt sem, hogy milyen gyakorlatok a leghatásosabbak. Még csak most kezdem az egészet, alacsony az állóképességem, de próbálok kitartani. Van 2 darab 3 kg-os súlyos, azt fel tudom használni? Segíthet?
2015. júl. 6. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, nem én leszek, aki profi választ ad, de leírom a véleményemet.

3 kiló nem valami sok, de valamit segít, persze. Én csak hátra és bicepszre használok többet, igaz, lusta, edzetlen kezdő vagyok :) De tornáztam már fél kilóval úgy, ráadásul bicepszre, hogy kifeküdtem a végére, no igen, a nagy ismétlésszám és az előfárasztás sokat jelent. Inkább rendes izmosodáshoz kell kis ismétlésszám nagyobb súllyal, azt hiszem.

A guggolás jó, amúgy pedig minden fontos izomcsoportot dolgoztass meg, keress teljes testes edzéseket...

2015. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Itt találsz néhány edzővideót, amelyet saját testsúllyal végezhetsz: [link]
2015. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!