Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csinálják...

Milyen gyakorlatokat csinálják, amik formálják és úgymond fogyasztják az alábbi testrészeket?

Figyelt kérdés
Felkar, has, comb. Főleg otthon elvégezhető, könnyű, de hatásos módszerek érdekelnének. 20 éves lány vagyok, aki nemrég kezdett fogyózni :) egyébként a hasamon és a karomon striák is vannak, tehát azért is kéne a feszesítés :) köszönöm
2015. ápr. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Striáid sajnos nem fognak eltűnni.


Lehet otthon is edzeni, különösebb eszközök nélkül.

Állíts össze magadnak erősítő edzést: fekvőtámaszok, guggolások, kitörések stb.

Aztán találj ki egy intenzívebb verziót. Ugráló kitörések, guggolásból felugrások, burpee stb.

És mellette eljárhatsz futni is.

Ez azért jó, mert változatos és formál.


A hasizomgyakorlatokat különösebben nem erőltetném. Heti 1-2 alkalommal 10-15 perc bőven elég.

2015. ápr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A striák idővel halványodnak, de az edzéstől nem fognak eltűnni (sajnos).

Ahogy mondták. Guggolás, fekvőtámasz. Különböző variációi. Lehet kapni gumikötelet, gumiszalagot, amivel kicsit változatosabbá tudod tenni. Hasizomra lábemelések.

2015. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) tudom, hogy a striák nem fognak eltűnni, de szépen elhalványodnak ha azon a területen feszessé, rugalmassá teszem a bőrö, csak nem tudtam, mi a leghatásosabb módszer erre :) de mostmár okosabb vagyok :D
2015. ápr. 19. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!