Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosodni szeretnék, de...

Izmosodni szeretnék, de nassolhatok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát elkezdtem edzeni, heti 3× súlyzós edzés+minden nap 1 órát hulahoopozok+ vagy sífutó gépen egy óra lépegetés vagy biciklizikek. Szóval igyekszem minél többet mozogni:D tehát az lenne a kérdésem hogy e mellett nassolhatok? Tehát popcorn, jegkrem, nutella, Rudi... szóval ha ilyenek nassolok naponta filmnézés közben, akkor hízhatok, és még izmosodni se fogok?

Köszönöm a válaszokat! :)


2015. júl. 8. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Mennyit nassolsz kb naponta?
2015. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
attól függ... pl tegnap naaagyon sokat nassoltam, ma már ahhoz képest kevesebbet, néhány csík csokit, 2 gombóc fagyit, 1 banános csokit...
2015. júl. 13. 17:30
 3/4 anonim válasza:
Az sem mind h hány kiló vagy, fiú vagy lány? Hízékony vagy e vagy sem? Ha nem vagy az és most is vékony vagy akkor nyugodtan nassolhatsz. De ha olyasmi alkat vagy mint pl én (hízékony, kicsit husis lány akkor semmiképp ne nassolj!
2015. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Meg tudlak érteni, én egész nap nassolok, ma is annyit zabáltam, hogy majd ki pukkadok. Szerintem nem sokat ér az erősítés a nasizás mellett, bár én nem erősítek csak a pocimat növesztem :)
2015. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!