Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket kerüljek, ha...

Milyen ételeket kerüljek, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és azt kellett észrevenni magamon, hogy kezdek pocakot ereszteni és a melleim is kezdenek lógni.

Jelenleg nincs lehetőségem rá, de már elhatároztam, hogy szeptembertől edzeni fogok. De addig is kellene változtatni az étkezésemen, amivel legalább lassíthatom a hízást.

Szóval miből mennyit ehetek (esetleg hol tudom ezt kiszámolni) és mik azok, amiket ajánlott kerülni?



2015. júl. 8. 21:49
 1/2 Forrai Edina válasza:
Zsíros ételeket hanyagold,az olajos magvakat is. Egyél sok gyümölcsöt/zöldséget, mozogj sokat. Napi 2-4 liter víz. Fehér kenyér helyett barna vagy korpás.és durumlisztel főzhetjük. Cukor helyett pedig édesítőszer.
2015. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jó ugyanaz... De az elég hatékony, ha inkább zsírt eszel, mint szénhidrátot, utóbbiból főleg a gyorsakat érdemes kerülni, viszont a szénhidrátszegény zöldségek inkább a barátaid ;)

De sokan fogynak szénhidráttal és zsírszegényen, ha nekik az működik, tegyék azt. Van, akinek könnyű túléenni magát zsíros, szénhidrátszegény ételekből, bár a tipikus az, hogy ilyenkor leesik a kalóriabevitel. Bár ha valakinek nem ezt teszi, akkor se biztos, hogy a sok szénhidrát a megoldás, lehet, hogy egy pici tervezés vagy önfegyelem.


Természetesen megfelelő mennyiségű fehérje is kell, s tipikusan az is jobban laktat, mint a szénhidrát.

2015. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!