Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje? Turmix? 2hét

Fehérje? Turmix? 2hét

Figyelt kérdés
fehérje-turmixport vízzel összekutyulva iszol csak 2hétig, van ilyen modszer a netten attól lehet fogyni?
2010. márc. 4. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Éljen az egészség megint!
2010. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is most szeretném ezt kipróbálni, de én úgy tudom hogy ezt tejjel kell elkavarni, nem?
2010. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó fosást és gyomorfájdalmakat kívánok! Aztán majd a 15.naptól mi lesz? :D Ez a lustaság, hogy nem vagytok hajlandóak kitartóan megtanulni táplálkozni meg mozogni... borzasztó.
2010. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt tejjel kell elkeverni én csináltam nem lesz tőle hasmenésed de nekem a 8. nap a gyomrom kikészült tőle és hánytam amit megittam szóval akkor befejeztem és most egy másik fogyit csinálok sztem ne kezd el mert úgy jársz mint én és fogyni tényleg fogsz tőle de a gyomrodnak nem lesz jó és csak azt lehet inni napi 3x 3deci tejjel se gyümit se zöldséget semmit nem ehetsz hozzá am éhes nem voltam
2010. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem minden étkezést fogok vele helyettesíteni, csak a vacsorát, szóval nem hiszem, hogy nagy bajom lenne tőle. És különbem is csak 2-3 kilót akarok leadni, az szerintem sikerülhet. Most vettem a Rossmann-ban a Well Mix diétás italport és arra amúgy is csak az volt írva hogy naponta egy vagy 2 étkezést kell helyettesíteni vele. Szóval lehet mást is enni csak alacsony kalóriatartalmú legyen.
2010. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!