Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem el a fogyókúrát?

Hogy kezdjem el a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

1 hónapja elterveztem hogy elkezdek itthon tornázni mert jelenleg teremre nincs pénzem.


El is kezdtem, guggolás, meg ilyen kitöréseket, de abba is hagytam 5 nap után, nem volt meg az akarat. Le szoktam mindenem mérni, és most 1 hónap után úgy gondoltam megmérem magam, mindenhonnan lement 5 cm és 3 kgt fogytam, de most már tényleg elakarok kezdeni tornázni, mit csináljak? A pocimon van felesleg, nem sok, meg a combom nem tetszik, tudom helyi fogyás nincs. A fenékre jó a guggolás? Vagy mit csináljak még, hogy szép kerek legyen? Edzőterem nélkül megoldható?


Amúgy 163 cm vagyok és 60 kg.


2015. júl. 10. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig 2 dolog kell a fogyáshoz, egy diétás étrend illetve mozgás. Vagy tornázz vagy fuss, 45 percet. A futás gyorsabban fogyaszt, de nem izmosodsz tőle nagyon. A torna kicsit lassabban fogyaszt szerintem, de azzal izmosodsz is.
2015. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit tartalmaz egy diétás étrend? :)
2015. júl. 10. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok zöldséget gyümölcsöt.Fehérjét.
2015. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vészes a 163cm és 60kg. Nem fogyókúráznod kell, csak rendszeresen mozogni és mellőzni a zsírós, hízlaló, egészségtelen kajákat.


Nem kell konditerembe járnod, futás, guggolás, kitörés, ezeket anélkül is lehet csinálni. Ha normálisan eszel és mellé mozogsz is, biztos szép leszel.

2015. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha úgy jobban megnézem magam, annyira nem vagyok elégedetlen, főleg egy szülés után, csak a lábamat szeretném feszesíteni valahogy, meg az zavar inkább amikor sétálok hogy úgy himbálózik :D
2015. júl. 10. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor bizony elkerülhetetlen a mozgás, bár egyébként is nagyon érdemes, csak éppen lehet fogyni anélkül.

Hogy mi van a diétás étrendben, az diétafüggő. Tudok étrendeket, amikben egyetlen közös elem sincs, fogyni pedig bármelyikkel lehet, mennyiség kérdése.

Érdemes sok zöldséget enni és kevés gyors szénhidrátot, a szénhidrátcsökkentés általában sem rossz, főleg, ha normál emberként iszonyú mennnyiségben eszed. Természetesen alapvető a megfelelő fehérjebevitel, azt nem tudja tárolni a test, csak az izmokban, naponta érdemes elegendő mennyiséget bevinni. Azonkívül a fehérje jobban is szokta laktatni az embereket, mint a szénhidrát.

2015. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) és mit tornázzak?
2015. júl. 10. 13:40
 8/9 anonim válasza:
kardió+súlyzos edzés
2015. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
aerob + amit szeretsz, én súlyzózom
2015. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!