Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon dagi vagyok? :S

Nagyon dagi vagyok? :S

Figyelt kérdés

165cm vagyok és 64-65kg :S nagyon sok??:S a BMI szerint normál, de nem tudom..:S

14/L


2010. márc. 4. 14:38
 1/9 anonim válasza:
dehogy vagy dagi...pont jó
2010. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

csak olyan rosszul érzem magam,mikor látom az 45-50kg -os barátnőimet:(

2010. márc. 4. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb kislány, aki azt hiszi, hogy az ember mérője a súlya, vagy a ruhái...
2010. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Na, nyugi, én is annyi voltam, és nem dagiság, csak most a cingárság a menős...

ÉÉÉÉÉRTEEEED!

2010. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem azt,hogy annyira a ruháim, a súlyom lenne a lényeg..., csak nagyon rosszul esik, hogy ledagadtoznak..:(
2010. márc. 4. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Majd 10-15 év múlva fordul a helyzet, amikor a csontkollekció (ha nem állandó fogyókúrák miatt ilyenek, akkor bocsi, akkor viszont pár év és ők is nőiesednek remélhetőleg) barátnőid évekig próbálkoznak teherbeeesni. Anyukám nagyon-nagyon vékony volt (semmitől se tudott meghízni), 4 év után teherbeesett végül, de elvetélt, utána jöttem csak én. Szóval nyugodj meg, semmi gond veled!
2010. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te meg ropizd vissza őket :)))
2010. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Szerintem egy picit azért sok, én 165 centihez 50 kg vagyok, és így is van rajtam mit fogni. De ezt adatokból nem lehet megmondani, ismerek 55 kg-s velem egymagas lányt, aki fele akkora széltében, mint én. De ennyi idősen én is máshogy néztem ki, mint most, pedig nem diétáztam azóta, és különösebb életmódváltásom sem volt. Szóval el ne kezdj fogyókúrázni, legfeljebb sportolni, és akkor nagyon csini leszel!

2010. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

próbálok kevesebbet enni..:)

2010. márc. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!