Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hány kg-val nyomtok...

Lányok! Ti hány kg-val nyomtok többet amikor megvan a menzeszetek?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam/ hallottam, hogy a menstruáció ideje alatt átmenetileg nő a testsúly. Megnéztem, tényleg így van, jelenleg pont másfél kg-val vagyok több, és biztosan nem hízásról van szó, mert a ruháim ugyanúgy jók rám. Ez az átmeneti súlynövekedés amúgy attól a vérmennyiségtől van ami a folyamat alatt folyamatosan távozik belőlünk?
2010. márc. 4. 14:56
 1/5 anonim válasza:
1-2kg-mal, mert akkor sokkal többet is iszom. De amint elmúlik újra visszamegy a súlyom a normálisra.
2010. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is 1-2 kg-ot. Ilyenkor visszatartja a vizet a szervezetünk.
2010. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kb 1 kilóval mutat többet a mérleg, de akkor úgy érzem mintha 5 kilót híztam volna.
2010. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor kevesebbet mutat :$
2010. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 1,5-2 kilóval vagyok több és én is legalább ötnek érzem. viszont rögtön utána ugyanez negatívban, aztán beáll minden a régire. furcsa egy dolog.
2010. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!