Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hétig 400 kcal-t eszek!...

Ha 2 hétig 400 kcal-t eszek! Mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 10:32
 1/5 anonim válasza:
Szerintem sokat. De én a helyedbe egésségesen táplálkoznék, nem pedig keveset. Sok zöltség, gyümölcs, viz, és kevés zsir és hús. Szerintem az 5. Napon leesik a vércukrod és elájulsz. Kb két kilótol lehet megszabadulni egy hónapban igy. Ne görcsölj ezen. Egyszerüen egyél normálisan. Ennyi.
2015. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat, már ha kibírod, elég rosszul leszel. Azon kívül, ha abbahagyod a koplalást, mindent leadott kg visszajön majd.
2015. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sokat fogyhatsz de vigyázz nehogy a bőröd megérezze. Én is ezt csináltam de én durvábban 2 napig nem ettem csak ittam vékony is voltam egyből lement a hasam de azóta vissza is híztam még többet a combom is striás lett de sztem nem biztos hogy ettől hanem az állandó változtatgatástól hogy egyszer eszek mimt a hülye máskor fogyózok szóval csak akkor csináld ha alaraterőd van mint a szemét mert ha ingadozol nagyon nem tesz jót. Meg ha csak annyi kalóriát viszel be akkor olyat is egyél nehogy a szervezetet bánja. Rostos vitaminban gazdag dolgokat egyél. De amúgy a 400 túl kevés kezd elsőnek 1000 kalóriávalés utána vidd egyre lejjebb hidd el a 400 a nagyon kevés. Nagyon rosszul fogod magad érezni ha csak annyit eszel. Ja és a reggelit sose hagyd ki!!!!!! Az a legfontosabb inkább ne ebédelj de a reggeli a leges legfontosabb az ember életében! Ha nem reggelizel sokkal éhesebb leszel délben és meg kívánod a csokikat meg lemegy a vércukrod nem szabad kihagyni. Na bocsi csak aggódok :) Ügyes legyél sok puszi és sok akaraterőt kívánok neked!
2015. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elso: mi az h keves hus es zsir? pont hogy hust kell enni fogyokura alatt es a zsir is kel a zsirban oldodo vitaminok miatt, gyumolcsot sem kell tulzasba vinni a gyumicukor miatt es nemely zoldsegek azert eleg sok szenhidratot tartalmaznak, szoval hus az elsodleges amit enni kell ha fogyni akarsz.mindenesetre 400kcal nem eleg egy napra.
2015. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

7-8 kg ment le asszem (bár nekem még a napi 400 kcal sem volt meg.)

Végén már kb anyagcserém sem volt, nem sok választott el a kórháztól.

(Nem fogyókúrának azántam, lelki, idegi okokból nem bírtam enni.)

2015. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!