Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig elkezdem a fogyókúrát,...

Mindig elkezdem a fogyókúrát, de bánatból abbahagyom. Mit tegyek? Lent a folytatás.

Figyelt kérdés
Sziasztok én 15 éves lány vagyok, szeptemberben kezdem a gimit. A társaimhoz képest teltebb vagyok, ráadásul könnyen hízok. Mindig elkezdem a fogyókúrát mert valami mindig motivál, de aztán mindig megbántanak hogy kövér vagyok és bánatból elkezdek zabálni mindent. Már a legkisebb lenéző tekintet vagy szó megbánt és evésre kényszerít. Nem tudok mit csinálni. Kérlek ne mondjátok hogy beteg vagyok, forduljak orvoshoz stb mert nekem csak valami jó tanácsra lenne szükségem. A mai gimnáziumi tanulók és főleg a fiúk előszeretettel bántják a nálluk "kevésbé tökéletes" embereket. Köszi előre mindent!!

2015. júl. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

"mindig megbántanak hogy kövér vagyok és bánatból elkezdek zabálni mindent"


Bánatból ilyenkor még kevesebbet kellene enned inkább. Senki nem tudja lerakni rajtad kívül a hízlaló kajákat, csak te...

2015. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kifogás az mindig van, de a tiéd már tényleg túlzás... "Már a legkisebb lenéző tekintet" szóval feladod a fogyókúrát, mert egy random idegen csúnyán nézett rád? De azért érzed legbelül, hogy ez nagyon szánalmas duma és valójában már alig vártad, hogy legyen mire ráfognod..?
2015. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aaaaa felreertetek nagyon. En nem ugy ertem hogy ha ramneznek maris zabalnom kell :D hanempeldaul mondjak hogy kover vagyok es en meg eppen elkezdtem a tudtuk nelkul foyokurazni es igy leoltanak. Mindegy, hagyjuk, kar volt regisztralnom, itt a legtobben csak piszkaljak a kerdeseimet:'DDDDD
2015. júl. 15. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
De mi a túrót érdekel Téged, hogy mit mondanak? Oké, értem, az embert ez zavarhatja, de nem látod, milyen logikátlan a dolog? Felesleged van, Te is tudod, elhatározod, hogy lefogysz... S ha mondják, hogy kövér vagy, ez a mai tiniknél jelenthet pár kiló felesleget is... A felesleg tény, Te is tudod, miért gond, hogy mondják és főleg minek hagyod abba azt, ami ezen javíthatna? Most komolyan. Tudom, az emberi léleknek megvannak az ilyen önsorsrontásai és logikátlanságai, de muszáj túllépned rajta, mert olyan leszel, mint a kishercegben a részeges, aki azért iszik, hogy elfelejtse, hogy szégyelli magát s azért szégyelli magát, mert iszik... Ez egy ördögi kör, aminek a közepében szép lassan rombolod az egészségedet s lelkileg sem tesz jót.
2015. júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mondjak hogy kover vagyok es en meg eppen elkezdtem a tudtuk nelkul foyokurazni es igy leoltanak"


Ha folyton piszkálnak azzal, hogy kövér vagy, akkor a diéta elején is piszkálni fognak, meg a diéta közepén is piszkálni fognak, sőt a diéta végén is piszkálni fognak. Erre fel kell készülnöd. Más megoldás nincs, mint hogy leszarod, amit mondanak, és diétázol meg sportolsz tovább.

2015. júl. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyere el velem futni:D
2015. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!