Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit vastag a karom, mit...

Kicsit vastag a karom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit husi a karom, spagetti pántos felsőket nem is nagyon merek felvenni. Ez régebbről maradt rám, mikor husibb voltam, azóta minden mással elégedett vagyok, csak a karom maradt vaskos. Mit tegyek, hogy vékonyodjon?Esetleg szálkásodjon?! Fontos, hogy nem akarom izommá alakítani, szálkásítani szeretném! (lehető legrövidebb időn belül!) Kérem, csak azok írjanak, akik értenek ehhez, mert már mindenfélét hallottam! Köszönöm

2015. júl. 17. 16:20
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én a helyedben sokat roplabdaznek... Van egy barátnőm, aki sonkás volt és a karja egyszerűen csodálatosan sovany... De lenne es kérdésem nekem is., te is duci voltál ugye? Én most is az vagyok. Te hogy fogytal le? És mennyi idő alatt?
2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!