Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék másfél hónap...

Hogyan tudnék másfél hónap alatt 10 kilót leadni?

Figyelt kérdés

162cm , 84kg , 16/L

A baj az, hogy összevissza futkosni csak úgy a faluban nem az én műfajom. Próbáltam azt is, meg a neten talált gyakorlatokat is, de nem volt elég motiváló nekem, de nem is használt. Szeptembertől ugye megint suli, akkor lesz heti 3 tesim meg 2 kézilabdaedzés (vagyis mindennapos tesi), viszont tavaly sem használt semmit, hogy heti 5×45 percet sportolok.

Gyorséttermekbe meg egyáltalán sehova nem járok el enni, csak anyum főztjét eszem. Jó, egy hónapban egyszer vagy kétszer csokit meg popcornt is eszek. De ennyi.

Valami olyat keresek, amit suliidőben is lehet tartani, annak ellenére, hogy menzás vagyok.



2015. júl. 21. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Bármit is főz anyukád, sokkal kevesebbet egyél belőle. Semmi kenyér, semmi tészta, csökkentsd a szénhidrátot. Helyette zöldség és gyümölcs. Nagyon sok diétás étrend van, beszélj anyukáddal, hogy fogyózol, segítsen ebben.
2015. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A menza nem szokott annyira hizlalós lenni, hogy meghízz tőle, a többi étkezéssel viszed be az extrát. Le kell mondani minden üdítőről, csak vizet igyál. A kávéba, teába se tegyél cukrot.
2015. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-et nem, de olyan 4-5-öt igen, ha komolyan csinálod, és anyukád is segít. A péksüteményeket, cukros üdítőket mellőzd! Tésztát csak ritkán egyél, akkor is durumtészta legyen! Krumpli, rizs, fehér kenyér minél kevesebb, gyümölcs csak módjával! Sok zöldség, hús, tojás, főleg ezek legyenek az étrended alapjai. Mozgásban nekem a kerékpár sokat segített.
2015. júl. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Motiváció nélkül nehéz lesz... Hidd el, szenvedés az alapja, próbálj fehér kenyér helyett teljes kiőrlésüt enni,ahogy már leírták előttem hanyagold a cukrot, tésztákat, a fehérje jobban laktat, szóval reggelire ha eszel egy sovány túrót natúrba(igen szar, de ki lehet bírni) az elég jól eltelít. Étkezz többször egy nap, legalább 5x, így felgyorsul az anyagcseréd. Igyál min. 3l vizet és mozogj sokat. 10 biztosan nem fog menni, de hidd el elkezded, fogy 4-5 kgot ha odaadóan csinálod és beleszeretsz majd ebbe az életmódba és hamar le fog menni az a 10.
2015. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, ment a zöld. :)

Megpróbálom betartani amit írtatok, remélem sikerülni fog :)

2015. júl. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!