Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha naponta...

Szerintetek baj, ha naponta 1x eszek?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta naponta 1x , max 2x szoktam enni .. Nincs étvágyam . Nem akarok fogyózni egyáltalán , inkább híznék , de valamiért étvágytalanságom van .. Mitől lehet ?
2015. júl. 22. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a nagy meleg teszi. Az ember ilyenkor inkább csak inni kíván. A napi egy az viszont elég kevés, a kettő legyen meg, de inkább törekedj a háromra, ha meg tudod csinálni. És napi minimum 3 liter víz, de 4-5 is lehet, hogyha sokat vagy a napon. Ha a meleg elmúltával sem szűnik meg az étvágytalanság, akkor szerintem fordulj orvoshoz a problémával.
2015. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1.

Rendben , köszi ! :)

2015. júl. 22. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2015. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Napi egy evés még nem gond, de a túl kicsi összmennyiség már igen. Pár napig még belefér, van ilyen, de nyár eleje óta... Az nem jó.


Én is napi egyszer-kétszer eszem, de nagyon vissza kell fognom magam, hogy 1600 kcal alatt maradjak, nem koplalok, jól érzem magam, jó az összetétel, így oké. Rengetegen esznek kevésszer egy nap, azzal nincs baj.

2015. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és étvágytalanul is lehet enni, bár lehet, hogy van, akinek az nem mindig megy. Nekem volt olyan időszakom, hogy sem étvágyam, sem éhségem nem volt, de mivel fehérje kell, az pedig hozta magával a többit, még csak nem is fogytam. Nagy mennyiségek nem mentek volna, kicsi tömények és folyadékok viszont igen.
2015. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A természetes a kis mennyiségekben, de legalább 3-4 órás időközönként történő étkezés. Ez felel meg az emésztőrendszer normális napi ritmusának, mozgásának.
2015. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kevés, nagy étkezés a természetes. Mindig utálta a testem, ha nem így csináltam. Nem is tudtam máshogy, az mondjuk igaz, nem tömöm meg magam, ha jóllakott vagyok és eszem, ha éhes vagyok. Márpedig 1000 kcal az engem ritkán lakat jól.

Különbözőek az emberek. A ritka evésnek pedig megvannak az előnyei, már ha valakinek az a természetes, mert akinek nem, annak bizonyára nem esik jól.

2015. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!