Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta eljárok futni. Ezzel...

Naponta eljárok futni. Ezzel fogyhatok?

Figyelt kérdés
Minden nap egy kicsit többet futok. 63 kg vagyok 172 cm. 14/L
2015. júl. 13. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen persze ! Én is igy fogytam ..:) Diétáztam és mindennap futottam .. ! Látszott is az eredmény ! De aztán egyre többet ettem és futni is csak ritkán mentem hát ennek is az eredménye meglátszott ! Fontos ha ezt elkezded akkor ne hagyd abba !
2015. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha mellé nem eszel túl sokat.
2015. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A futás mellé azért iktass be különböző kardió, és aerob edzéseket és izomerősítő gyakorlatokat is.

Figyelj az étkezésedre, ami nagyon fontos, mellőzd az édességeket és a sok cukortartalmú dolgokat, ha tényleg látványos hatást szeretnél elérni. :)

2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hízni és fogyni is lehet futás mellett... te melyiket csinálnád? Ennyi, ha te fogynál, akkor mindegy mit edzel, fogyni fogsz.

Ha tömeget növelnél, mindegy mit edzel, hízni fogsz.


Étrend kérdése. Egyébként a tested sokkal többet igényelne és érdemelne, mint a sima mezei futás. Nem gondolod? Persze nekem tényleg halál mindegy.

2015. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!