Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrázok milyen gyumolcs...

A fogyókúrázok milyen gyumolcsoket ehetek es milyet nem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyéni döntés. Én datolyán kívül bármilyet eszem, holnap pl. mazsola lesz a répatortámban, s szederrel lesz kirakva.

Tekintve, hogy a szénhidrátkeretem szokatlan kicsi és a zöme zöldségre kell, a többi pedig leginkább az olajos magjaimra, nagyon kevés gyümölcsöt eszem, de hogy az málna vagy banán? Amihez kedvem van s belefér (szinte mindig belefér, főleg, ha épp lazázok és 40g szénhidrátot eszem, nem 20-at. 10g alatt már nem eszem gyümölcsöt, amúgyis remekül megvagyok nélküle).


Egy normál fogyózó sokkal többet is ehet.

S nincs olyan, hogy valamit nem, max. valószínűleg érdemes visszafognia, de ez sem olyan egyszerű.

Ha boldoggá tesz 10g banán (fagyasztva nekem ez egy csodás nass), miért is ne ehetnéd meg egy alma helyett, amikor sokkal kevesebb cukrot tartalmaz? :D


Bocs, ha bonyolult lettem volna. A lényeg az, hogy ha ketogénezők is esznek gyümölcsöt, akár banánt is, egy normál fogyózó is megteheti. Ha akadályozza a fogyásban, fogja vissza, ennyi.

2015. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nincs tiltott étel csak kerülendő mennyiség.

Ezt a Semmelweis Egyetem egyik professzora mondta.

Nem Norbi. ;)

2015. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!