Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ehetek ha...

Milyen ételeket ehetek ha diétázok?

Figyelt kérdés

nem tudom mit nem csinálok jól de lassan 2 hónapja diétázok mozgok és nem fogyok. eddig mindig lefogytam szépen és úgy-ahogy hamar is, vagy legalábbis egy hónap mulva megmozdult a mérleg és a ruháim mérete is :) viszont most semmi. mit nem csinálok jól? valami mást kellene enni vagy mozogni? minta napom:

reggeli joghurt vagy gyümölcs, ebéd leves + petrezselymes rizs uborkasalátával, délután 4-5 körül paradicsom, egy kis sajt, uborkasaláta, vagy hasonlók.

de néha pirítost is reggelizek, vagy cornflakest (vagy hogy kell íri) tejjel.

ebédre pedig van hogy krumpliparikást eszek vagy főzeléket, sült húst. de paníros dolgokat nem eszem, kenyeret és tészta féléket sem, csak nagyon riktán max hetente 1x. alkoholt sem iszok, max hétvégén egy kis bort. édességet egyáltalán nem eszem, hetente egyszer max egy kis túrórudit.

mozgásom az elég jó, szerintem de már ebben is kételkedem:

két naponta biciklizés közepes és gyors tempóban kb 10-15 km. itthon torna kb másfél óra, ebből 20 perc aerobik a többi a test összes részére rádolgozás. fűnyírás hetente 1x-2x kb 4 óra (ez is fárasztó mozgás :) járok flabélosra kb másfél hete, heti 4x 20 perc.

állandóan iszom a citromos vizet, a zöld teát és anyagcsere gyorsító teát.

sokszor felvan püffedve a hasam is nem tudom miért.

a hasam és a csípőm a legproblémásabb onnan akarok igazán fogyni. a lábamon talán már észrevettem mintha kicsit ment volna le de nem biztos. narancsbőröm sem tűnt még el egy picit sem. de a hasam egy kicit sem ment le ez idegesít a legjobban.

162 cm vagyok és 70 kg, kb 64 kg akarok lenni, inkább formálódni szeretnék. nem tartom magam kövérnek csak testesnek a hasam és a csípőm, az úszógumi miatt. mit nem csinálok jól? ha valaki tudna segíteni megköszönném és úgy csinálnám. olyan ételeket ennék és olyanokat mozognék. köszi előre is!!!! 31/n


2015. júl. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztellek, hogy ennyit vagy képes mozogni...

Nos, a glutén és a tej nem jó pont, de amúgy egész jól csinálod. Kérdés, mennyit eszel, hiszen kalóriadeficit azért kell, bármilyen is az étrended.

2015. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az étrenden még sokat lehet változtatni. A mozgás sem tűnik megerőltetőnek. Mondjuk én 22 éves férfi vagyok, nekem picit más a megerőltető mozgás nyílván, meg nem tudom ezek mellett egyébként mit csinálsz, de én akkor is inkább a helyes kajára fókuszálnék. Ilyen flabelos meg hasonlókra meg nem adnék pénzt. Akkor már sétálhatnál napi 5-10 kilométert is. Sokkal egészségesebb.
2015. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kezdjük ott, hogy TELJESEN rossz a kaja :) A mozgás pedig kevés (nem időtartamra).

Reggelire joghurt, gyümölcs felejtős. Ezek tele vannak a cukorral. A cukorból zsír lesz rajtad és már így kezded a napot. Uborkasaláta ha tejfölös akkor zsíros, megint hiba. Sajt ha nem zsírszegény megint felejtős. Pirítós az kenyér megint felejtős. Tej zsíros tehát felejtős. Főzelék habarással készül, tehát tejföl és liszt ,megint ugyanúgy rossz. Sült hús, de milyen? Amit eszel és nem kellene max nagyon ritkán, hetente 1szer, nem is hinnéd mennyire rossz.

Mindennap kiegyensúlyozott étkezés kellene és megfelelő mennyiség napi 4-5-6 adagra elosztva.

Először is mindennap kell fehérje. Ez lehet csirkemell, hal, zsírszegény túró. Kell megfelelő szénhidrát. Rizs, zabpehely esetleg durumtészta. Kellenek minőségi zsírok. Olajos magvak, vagy mindezt halolaj kapszulával fedezni és főzéshez/sütéshez kókuszzsír.

Nemcsak a minőségen, hanem a mennyiségen is hangsúly van.

Nézz utána google-ben, hogy "szálkásító étrend". Ott találsz pontos étrendet, mit és mennyit kell enni, hogy eredményes legyél.

Ha ezt megtaláltad ugyanazokon az oldalakon találni fogsz még edzésterveket és cikkeket is.

Elolvashatod a sárga kapszula c. könyvet.

Ha ezeken átrágtad magad te is teljesen másképp fogsz tekinteni az eddigi kajádra és mozgásodra.

Sok sikert a fogyáshoz!! :)

2015. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!