Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, és 106 kg, nem...

Terhes vagyok, és 106 kg, nem szeretnék többet hízni, de a bennem fejlődő babának is szüksége van a normális étkezésre. Mit lehet ilyenkor enni? Milyen tornát lehet ilyenkor elvégezni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a terhességed alatt kellett volna elgondolkodnod a súlyodon. A terhesség alatt ne fogyózz és ha eddig nem sportoltál, akkor ne most kezdd el. Segítene, ha írnál az életmódodról és hogy hány hetes terhes vagy.
2015. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, h mit lehet enni szerintem ne egy ilyen fogyis oldalon kérdezd, hanem okosabb emberektől. Szerintem sok terhes abba a hibába esik, h össze-vissza eszik mindent, mert "két ember helyett eszik"... ja mert szüksége van a gyereknek pár száz kcal-ra...

Próbálj meg minőségben változtatni az ételeken, sok zölség, gyümi, husik, teljes kiőrlésű kenyér/tészta, zabpehely, magvak.

Egyébként Rubint Rékának, Péntek Enikőnek és Béres Alexandrának is van kismamatornája. Fogyni nem hiszem h fogsz tőlük, de ilyenkor nem is ez a cél.

2015. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyél egészségeset és változatosan.Ne egyél hízlaló kajákat.Fehér kenyér helyett egyél teljes kiörlésűt.Igyál sokat napi 3-4litert.

Mozgás legyen az hogy minden nap sétálsz 1-2órát.

Remélem tudtam segíteni. Jó baba várást.

2015. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a burkolt hülyézést, második. Bezzeg rád hallgasson, te pont más vagy, mint "a fórum".
2015. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az előző terhességem után hormonproblémám alakult ki.Nem lehetett szoptatnom a babám mert sajnos tejérzékeny lett,és mivel nem szoptathattam teljesen felborult a hormonháztartásom.Nem ettem sokat,de még is 30kg jött fel rám hirtelen pár hónap alatt.Egy éve rendeződött a hormonháztartásom,és már hatott végre a diéta is,ami előtte semmit sem ért,és most fél év alatt diétával és tornával 16kg-ot sikerült leadnom.Folytatnám tovább ,de kiderült terhes lettem és nem szeretnék visszahízni.Kérlek ne ítélkezz úgy,hogy ha nem tudod a hátteret.Tanácsot kérnék ,és nem kritikát.Köszönöm.
2015. júl. 28. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, tanácsot kértél, mégse válaszoltad meg a kérdéseimet! Nem kritikát írtam, csak azt hittem, a terhességi súlyodat akarod most ripsz-ropsz gyerekkel a hasadban leadni. Ezért kérdeztem rá a háttérre! Ne érzékenykedj, ha tanács kell, ne titkold el a részleteket.
2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Fogyókúrázz, ne egyél, csak keveset, és semmi szénhidrátot, mert viszi fel a cukrot. A nődoki szerintem tud tanácsot adni. Van olyan barátnőm, aki túlsúllyal esett teherbe, és közölte a doki, hogy 5 kg-ot hízhat 9 hónap alatt, egyébként nem vállalja el a szülést.

Az meg hülyeség, hogy nem ettél semmit, és felment 30 kiló hormontól. Ilyen hormon nincs. Zabáltál te, aranyom, rendesen, csak nem vallod be magadnak sem.

2015. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Második vagyok". Sajnálom ha ennyire magadra vetted, nem hülyéztem le senkit sem, de pl.egy orvos biztos tudna adni a kedves kérdezőnek pontosabb tanácsokat, esetleg konkrét étrendet mondjuk mennyiségekkel együtt, főleg ilyen háttérrel, hogy hormonproblémái vannak.
2015. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bithorlo válasza:
100%

Kedves 7-es. Pajzsmirigy problémáról gondolom akkor nem is hallották... Nevetséges vagy.

Kedves kérdező! Beszélj dietetikussal! Segíteni fog összeállítani megfelelő kismama diétás étrendet.

És 22 kilót adtam le szülés óta. Terhességi diabéteszem volt. Jó babavárást! 31/N

2015. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Külföldön élek a párommal és a gyerekünkkel.Tudom már a nyelvet,de orvosi tanácsokat annyira nem érteném meg.Ezért is írtam ide,hátha olvassa a kérdésemet olyan ember aki jártas ezekben.Igazából nem most akarok lefogyni,már több mint féléve elkezdtem a diétát és a tornát.Már sikerült is elég szépen lefogynom,és nem szeretném visszahízni.Tudom nehéz dolog,hogy a kecske is jól lakjon de a káposzta is megmaradjon szólással élve,de jót szeretnék a babámnak is és magamnak is.Persze,hogy érzékeny vagyok amikor ilyen rosszindulatú hozzászólásokat kapok,hiszen terhes vagyok és ilyenkor a nők érzékenyebbek.De nem szép dolog egy segítséget kérő emberbe lelkileg beletörölni a lábunkat,aki ilyet tesz,az hasonlót érdemel.Köszönöm azoknak akik hasznos tanácsokat próbáltak adni.De mivel nem vagyok kíváncsi és nem szeretném felzaklatni magamat az ilyen rosszindulatú válaszolók miatt ,inkább majd máshol érdeklődöm.Tudjátok a kismamának és a babának sem tesz jót ha bestresszeli magát hülyeségek miatt.
2015. júl. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!