Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy bekattantam vagy...

Lehet, hogy bekattantam vagy inkább az ismerősök, mérések hazudnak?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja,hogy mennyit fogytam, milyen jól nézek ki, én azonban nem így érzem. 160 cm vagyok, 51 kg... A bmi-m normális kategória. Megycsináltam a bőrredős illetve a centizős testzsír mérést is, mind a kettővel sportos-normál értéket adott (18-19). A méreteim: mell-87 cm, derék-60 cm, csípő-90 cm. Miért vagyok mégis zsíros? Nem gyorsan fogytam és izmosodtam is, rendszeresen végzek súlyzós edzéseket és a táplálkozásomra is figyelek... Nem tudom mit csináljak...

2015. júl. 29. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabban a cipőben járunk :/

Ez vagy testkép zavar lesz, vagy pedig még nem vagy kellően feszes, ezért látod magad ilyennek.

De inkább az előbbi sajnos.

2015. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem még az is egy furcsaság az egészben, h amikor életmódot váltottam, nem voltam kövér... Vagyis nem éreztem magam annak. Nem a fogyás motivált, csak,hogy egészségesebb legyek, leszoktam a cigiről is. Csak 5 kg-t adtam le, szóval akkora bőrmegnyúlásról se lehet szó, főleg mert mindez kb 4-5 hónap alatt történt. Most mégis kövérnek érzem magam :(
2015. júl. 29. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok se lány, se fogyózó, se testképzavaros, de ha a fejemet mgdöntöm oldalra 90 fokban, akkor deltásabbnak látom magam a tükörben XD nem tom mitôl van :'D
2015. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehet optikai csalódás, pl azert amilyen háttér van mogotted stb.
2015. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. júl. 29. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem leszel kórosan sovány, akkor a bőröd alatt védelmi célból mindig lesz zsírréteg.


Mit értesz zsíros alatt? Olyan feszes sose leszel, hogy ne ráncolódjon a bőröd és ne lehessen összecsípni stb.

2015. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!