Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy ennyire sokat fogyak? (kép lent)

Figyelt kérdés

Sokat kéne fogynom most kb ilyen vagyok ill egy picikét ducibb(hasra nézve):

[link]

és és nekem már az is nagyon jó lenne ha ilyen lehetnék:

[link]

de én valójában ilyen szeretnék lenni:

[link]


szerintetek hogyha nagyon kitartó vagyok a fogyiba és sokat mozgok akkor valamikor is kinézhetek úgy mint az utolsó képen lévő lány ?

Köszi a válaszokat előre is :D


2010. márc. 7. 10:14
 1/9 A kérdező kommentje:
jajj lemaradt az első képen a szélső fehérbe lévő csajszira gondoltam
2010. márc. 7. 10:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha széles a medencecsontod, olyan sose leszel, mint a legalsó képen levő lány, ugyanolyan derék mellett nagynak fog tűnni a csípőd, és jobban fog zavarni, mint a mostani túlsúly. Adhatsz le belőle, de ne legyél csont és bőr.
2010. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
77%
lehetsz ilyen, ha figyelsz az étkezésedre és rendszeresen sportolsz akkor egy idö után már látszodni fog.
2010. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem kell másokat utánozni!!! Mindenki úgy szép ahogy van!!!
2010. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
nem gondolod hogy miley cyrus kicsit más kaliber? :D de amúgy hajrá!! mindent bele
2010. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%
szerintem meg ne akarj miley-ra hasonlítani. csak azt mondd, h fogyni akarsz. ha valakinek kijelented, h rá szeretnél hasonlítani, hidd el nekem, h 360°-ot forul a véleménye veled kapcsolatban. undorító az az izéé. vllee, az a kép meg tiszta photoshop, hidd el nekem. meg ő sem magától olyan.. nem csak ő tesz azért, h minél szebb alakja, legyen hanem nagyon sok szakember meg minden. ilyen háttérrel is más, meg az önakarat is más. szerintem meg csak kezdj el mozogni, egészségesebben és mértékkel enni, aminek hamarosan az eredménye is meg fog látszani. ez fog biztatni abban, h tovább fogyj, és arra is, h egészséges és neked megfelelő határokon belül maradj;)
2010. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs alapjáraton olyan test alkatod soha nem lesz olyan a végeredményed amilyet te szeretnél egy kicsit fogadd el magad...és csak egészséges és sportos akarj lenni:)...én pl. lennék 175cm de soha nem leszel:D:D
2010. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akarok mily klón lenni mint csak olyasmi vékony és köszi a válaszokat :D
2010. márc. 7. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Azért azt is vedd figyelembe, hogy még Miley-nak se ez a végleges alakja, még ő is fejlődő szervezet, ő is változik, a növekedés 25 évesen áll le véglegesen, még neki is lehet szélesebb a csípője, a válla, alakulhat még a melle, nőhet a csontozata, attól függően, mit örökölt. Én pár hónapja töltöttem a 25-öt, és elég sok korábban jó ruhámat kellett kiselejtezni, mert még változott az alkatom, nőttem, szélesedett a csípőm, nőtt a mellem, már nem vagyok kislány, és én ennek mondjuk örülök, hogy már nem kislányos az alakom, hanem igazi nőies.

Próbálj megbarátkozni a tested adottságaival, nézd végig, mi az, ami adott, és ehhez képest mi az, amin lehet faragni, ettől függetlenül pedig addig, amíg nem éred el a kívánt eredményt (ne legyél csontkollekció, a saját érdekedben), addig is öltözködj az alakodnak megfelelően, és nem fogsz kövérnek látszani (szerintem most se vagy az, csak van egy kis túlsúlyod, de ezt nem nehéz ledolgozni).

2010. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!