Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlynövekedés, de méretcsökken...

Súlynövekedés, de méretcsökkenés. Hogy is lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a problémával fordulok hozzátok, amit valahogy nem tudok megérteni. Én egy 170 cm magas, 24 éves lány vagyok, aki 69 kg!! Nos ezzel eddig nem is lenne baj, mert le lehet fogyni, de valahogy nekem ez nem működik. A súlyom egyfolytában nő mindig plusz 1,5 kg-okkal, de a méretem meg CSÖKKEN! Ez mellett sokak szerint kb. 55 kg-nak nézek ki. Méretem meg csökken.


A 69 kg nem látszik rajtam! 60as a derekam, 75 B a mellem, és nem nagy a hátsóm, hosszú lábaim vannak és azok is vékonyak. Hogy lehet ez? Régen vastagabb voltam, és 63 kg. Most meg nem...


Sajnos nem sportolok intenzíven, csak ritkán (időhiány miatt).


Valakivel fordult már elő ilyesmi hogy ellentétesen néz ki a súlyával? Amúgy 10 kg-ot le akarok fogyni, de úgy érzem, hogy nem megy. :-(


2010. márc. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, kb 10-15 kilóval kevesebbnek saccolnak a súlyomnál. Van, hogy valakinek a szerkezete (zsír, izom, stb) tömörebb, tehát ugyanaz a súly kisebb helyet foglal el rajta. Én is ilyan vagyok, orvosnak is mondtam már, és azt mondta, több ilyen ember van, mint gondolnám... Ez amúgy nem baj, ennél nagyobb bajod ne legyen...

A méretet a ruhákon nézed, vagy méred is?

Mert manapság a ruhák mérete nem viszonyítási alap, összevissza méreteznek... Ha csökken a méreted tényleg, akkor csak arányosodsz, vagy valami ilyesmi, de ilyet még hallani se hallottam... :)

2010. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, hanem mérem magam. S a régi ruháim amik eddig jól álltak, azok most lógnak, mint a tehénen a gatya. Annyira azért én se vagyok naiv, hogy az új és átméretezett ruhák alapján ítéljek...
2010. márc. 9. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam, hogy naiv vagy, csak nem írtál le mindent a dologról, ezért találgatok.

Szerintem izmot építesz, vagy arányosodik az alakod. Talán hormonális. De csak tippelni tudok, kérdezd meg esetleg a háziorvost.

2010. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!