Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van ez a súlynövekedés?

Mitől van ez a súlynövekedés?

Figyelt kérdés
18 éves sportoló fiú vagyok 190cm / 89kg. A nyári alapozási időszakban, a súlyom 84 kg volt edzések után. Megvoltam elégedve minden tekintetben magammal. Sokáig nem is álltam mérlegre, pontosan abból az okból, mert nemláttam magamon, hogy valami változás következett volna be a testsúlyomban ill. kondíciómban. A héten álltam mérlegre és megdöbbentem, hogy a súlyom 88 - 90 kiló között mozog ( több mérés ). Külsőre nemigazán látok semmi változást ugyanazok az izmok látszanak, mint eddig is, kondícióban sem vettem igazán észre, hogy visszaestem volna. Tény, hogy az étkezésemre nem figyeltem annyira oda mint az utóbbi 1 évben, de akkorsem hinném, hogy ez zsír lenne. Esetleg elképzelhető, hogy a testem ennyi vizet tart vissza valami okból ? Akárhogy nézem ez +6 kg, és 6 kiló zsír meglátszana az izmaimon. Aki tudna erre valami értelmes magyarázatot adni, annak megköszönném.
2010. okt. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Izmot szedtél fel. Ilyen egyszerű...te magad mondtad, hogy rendszeresen edzel. Ha jól érzed magad a bőrödben, le lehet tojni a mérleget:)
2010. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami profi eszközzel méred le a testzsír%-oad és ha az jó értéket mutat, akkor nincs min aggódni. Ne legyél te is olyan, mint a lányok, hogy jajj a mérleg többet mutat. Ki nem sz*rja le? Én 180/90 vagyok súlyzózok, aerobozok és magasról teszek a mérlegre.
2010. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
Egyrészt egyenletesen is rád jöhetett mondjuk 6 kiló, 2 kiló zsír, 2 kiló izom 1 kg víz és 1 kg izomglikogén formájában.
2010. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a három válaszolónak. Jöhetnek még.
2010. okt. 19. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!