Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért okoz nálam folyamatos...

Miért okoz nálam folyamatos hasmenést a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja fogyókúrázom, kb. 500-600 kalóriát eszek meg egy nap. Zöldség-gyümölcs-tojás teszi ki az étrendem nagy részét. De már a diéta első hetétől kezdve csak vizes hasmenésem van. 1 hónapja voltam nyaralni, abban az egy hétben kicsit többet ettem, szénhidrátot is, és nagyjából elmúlt ez a problémám. Viszont ahogy hazajöttem és folytattam a diétát, megint egyből előjött ez a hasmenés dolog. Mitől lehet, min kellene változtatnom?
2015. aug. 2. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:

500-600 kalória betegesen kevés!!!Miböl viszed ezt be?

és mit jelent az hogy kb.?számolod a kalóriát vagy szerinted kb annyi?

2015. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most látom hogy irtad tojás,gyümölcs,zöldség.hàt ha mindennap ez a menü akkor nem csodàlom,h hasmenésed van...Húst apszolutt nem eszel? (Elözö)
2015. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem eszek húst 12 éves korom óta. Számolom a kalóriákat, 500-600 kalória között szoktam lenni egy nap. Tudom, hogy kevés de szörnyen idegesít, hogy az utolsó 5 kiló valahogy nem akar tőlem megszabadulni.
2015. aug. 2. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyit eszel soha nem is fog lemenni. A diéta lényege nem az, hogy koplalj.
2015. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen "diétával" csak azt éred el, hogy hízékonyabb legyél, s nagyobb legyen a testzsírszázalékod.
2015. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magad megírtad a választ a kérdésedben.Mikor normálisan ettél,nem volt ilyen probléma.500-600 kalória nagyon kevés!Én is számolom,a keretem 1200-ra,van állítva,mellette napi 40 percet mozgok,és lement egy kiló egy hét alatt.Így nem fogsz fogyni,sőt csak kövérebb leszel,mert ezt a pici kalóriát nem felhasználja,beépíti a szervezeted,hanem elraktározza,mert olyan keveset kap,megfogja.Sürgősen kezdj el vàltozatosan étkezni.
2015. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magával az étrenddel lehet a gond, a pontos okot nehéz azonosítani. A zöldséget-gyümölsöt nagyon alaposan meg kell mosni ill. a zöldséget párolásnak ajánlatos alávetni, mert a felületükön levő mikroorganizmusok könnyen erjedést indítanak el a belekben ("hurut"). A zömében növényi táplálék nagy mennyiségben tartalmaz rostokat, amelyek önmagukban is vízmegkötők, a belekben ballasztként viselkednek és ürítésre ingerelnek.
2015. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!