Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kaloriabazis.hu mennyire jó...

A kaloriabazis.hu mennyire jó oldal? És miért hozta azt, hogy a napi kalória keretem 418? Ez egy macskának kellene nem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Irreálisan gyors fogyást írtál be, azért.


Segít számolni, ennyi. Egy eszköz, amivel egyszerűbb, mint kézzel. Csak mások ételeit ne használd és kerüld a rossz adatokat (csupa 0 a makrotápanyagokban, sok ellentmondó verzió, miegymás). Ha fontos a nettó szénhidrát, sok zöldség és pár olajos mag adata nem jó.


A makrotápanyagok százalékozását is felejtsd el, a test igényeit grammokban lehet megadni. Csak mert valaki koplal, nem csökken le a minimális fehérje- és zsírigénye, pl...

2015. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez az oldal régebben még jó volt, azóta valamit nagyon elrontottak.. nekem is mindig hülyeségeket írt, hogyha tudsz angolul, tudom ajánlani a myfitnesspal-t.:)
2015. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak mert 1 hete fogyókúrázom 30percet kocogok minden nap.

Rengeteg zöld teát iszom,és sok vizet.

Az étrendem is oké.

76-ról 75kg-ra "fogytam" 1 hét alatt. Azonban most valamiért 77 vagyok,igaz most ettem. Ez állhat a háttérben?

2015. aug. 2. 15:49
 4/6 A kérdező kommentje:
17F ez kimaradt
2015. aug. 2. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg valamit rosszul állítottál be, a heti fogyásod túl sok, vagy túl rövid idöt adtál meg a célsúly elérésére.
2015. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Evés után sosem mérjük magunkat, ha nem tudjuk helyiértéken kezelni a dolgokat. Nyilván több vagy evés után. Még a heti mérés sem érdekes, hisz a testsúly többet ingadozik, mint egy heti egészséges fogyás... Hosszabb távon derül ki, fogysz-e, bár a kilók alapján nem derül ki, miből.
2015. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!