Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ezzel a módszerrel?

Fogyhatok ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok, 1.82 CM Magas, 87 Kg. Az lenne akérdésem hogyha minden este lefekvés előtt megcsinálok szünettel 100 Felülést + 100 Fekvőtámaszt minden este + este 6 óra után nem eszem semmit. Ezzel a módszerrel adhatok le egy pár kilót, illetve ha kell minden este egy kis kocogás vagy biciklizés, melyik a jobb ? Várom a válaszokat köszi
2015. aug. 2. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 100 fekvőtámaszt megcsinálsz akkor bekerülsz a Guiness Rekordok könyvébe simán
2015. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kardio edzést szerintem mindenképp iktass be, azok közül is inkább a futást, az felgyorsítja a fogyást.
2015. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Futás értem, naponta 2-3 KM elég vagy többre lenne szükségem ?
2015. aug. 2. 21:01
 4/10 anonim válasza:

Én kalóriaszámlálással fogyok. Van egy oldal ahol mindent pontosan vezetek, mikor mit és abból mennyit ettem, illetve hogy mennyit mozogtam, sportoltam. Ami számomra meglepő volt, hogy a 19-22 km/h tempójú biciklizéssel több kalóriát égetek el, mint a 8 km/h-ás kocogásommal, viszont nem terhel meg annyira. Mindenképpen jó ötlet lenne ha aerob és aneorob edzéseket váltogatnál, ez nagyban hozzájárul a gyorsabb súlyvesztéshez. :) Mellesleg gratula ennyi fekvőtámaszhoz, Örülök ha én 10 viszonylag "normális" fekvőtámaszt meg tudok csinálni. :D

18L

2015. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mint irtam váltva egyszerre 15 max 20 at
2015. aug. 3. 05:08
 6/10 anonim válasza:
Jól van na...
2015. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleinte, nagyobb súlyfeleslegnél, hogy a térdeid ne terheld annyira, elég a 2-3 km, viszont, ha már nem okoz gondot, a legjobb 5-7 km lenne, úgy hetente 3x.

Sok sikert kívánok hozzá! :)

2015. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!:) Én kb. fél éve fogyózok, eleinte heti 4x futottam 2,5-3 km-t, aztán mostmár heti 5x 8-at. Amikor elkezdtem, majdnem meghaltam, legalábbis úgy éreztem. :D De mostanra már sokkal könnyebb. :) Néha napján még élvezem is. :) Eddig 20 kg mínusznál tartok. Sok sikert! A sportos pasik kapósak ;)

18N

2015. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. Tegnap elkezdtem 20 felülés, 20 fekvőtámasz egyszerre kis szünet és még egyszer, összesen 3x csinálom ezt estenként azaz 60 felülés és 60 fekvőtámasz. Reggel reggelizem itthon és délbe a munkába ha haza érek egy nagyon keveset a többi az folyadák, ásványviz (buborékos).

Jobb lenne ha futnék naponta egy pár Km-t vagy a biciklizés ?

2015. aug. 3. 20:42
 10/10 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő, de hatásosabb az egész, ha az erősítő (felüls, fekvőtámasz) edzések mellett mondjuk futnál vagy bringáznál. Csinálhatod mondjuk úgy, hogy egyik nap ezt, másik nap a másikat. :)

#8as voltam azt hiszem :D

2015. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!