Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni módszerrel...

Pap Katalin kérdése:

Milyen otthoni módszerrel fogyhatók le minimum 10 kg-ot sulikezdésig? Szerintetek az normális, hogy 14 évesen,160 cm-rel 60 kg vagyok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semilyennel, max jovo ev sulikezdesig. Igen, normalis, hogy ennyi vagy.
2014. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hamarabb kellett volna gondolkodnod nem az utolsó 2 hétbe hogy 10 kg akarsz leadni,egyébként én nyár eleje óta diétázom és eddig 7 kg ment le talán az utolsó 2 hétbe még le tudok adni 1 kg-ot
2014. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Heti 1 kg fogyás körül a reális. Szóval 2 hét alatt 10 kilót fogyni lehetetlen!


Egyébként otthoni módszer, életmódváltás. Nagyon egyszerű, ám hatásos. Elkerülhető vele a jojó effektus is, csak hát nem lehet tőle 2 hét alatt csodát várni.


Egyébként nem tudom, milyenek az arányaid, a súly eloszlása, mennyire vagy izmos stb.

2014. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, Köszönöm mindenkinek.
2014. aug. 19. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!