Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ha csak csokit eszem?

Fogyhatok ha csak csokit eszem?

Figyelt kérdés
ha egész nap csak csokit eszem és ugyan olyan fajtát mondjuk egy nap 3 táblát akkor fogyhatok vele?
2010. márc. 7. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Te most szórakozol ezzel a kérdéssel???
2010. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
nem
2010. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, de max akkor ha naponta 3 kockát eszel meg és nem három táblát-.-

Ilyen gyökereket

2010. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyökér ,már kérdezni sem szabad mert ha valamit nem jó tudok akkor már gyökér vagyok mi ? pedig vannak olyan diéták ahol csokit lehet enni és ezért kérdeztem hogy lehetséges e ez , de hát mint látom ezen az oldalon már kérdezni sem szabad mert már rögtön gyökér az ember
2010. márc. 7. 19:59
 5/9 maundrel ***** válasza:

épp ezt akartam kérdezni.. hogy ezt valami újságban olvastad vagy bnőtől hallottad? mert ez nagyon dúrva.. mámint hogy ilyenekkel butítják a népet. azt hiszem nekem is dereng vmi, vmi diétáról ahol csokit kell enni (mintha a neten olvastam volna)

Szóval a lényeg hogy ez csak butítás. hiszen a csokoládé üres kalória. Tehát semmi táplálót nem tartalmaz, semmi olyat amire a szervezetednek szüksége van. viszont ha csak ezt eszel, akkor a szervezeted nem kap semmi táplálót...és a bőrödnek, fogaidnak sem tenne túl jót.

2010. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, fogyni fogsz tőle, mondjuk nem napi három táblától, de ha hónapokig ezt csinálod, persze. mivel egyoldalú táplálkozás. és ha tényleg ezt csinálod hónapokig, nem csak fogysz tőle, de valószínűleg súlyosan károsítod is a szervezeted. inkább egyél csak salátát hónapokig, mint csokoládét, már az is jobb. de leginkább próbálj egészségesen, kiegyensúlyozottan táplálkozni, annak is meglesz az eredménye és jobban is fogod érezni magad.
2010. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy távolabbi ismerősöm is valamilyen csoki diétát csinált. Ott megvolt adva mennyit miből. Lefogyott, de mindig ideges volt, és elég jól tönkre ment a szervezete- ezt a férje mondta.
2010. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem szeretnék fogyni csak érdekelt hogy valakinek van-e valami tapasztalata róla mert elég fura de hát akkor nem hatásos

köszi a válaszokat

2010. márc. 8. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező nem gyökér, tényleg hallani ilyen diétáról. Sőt, a Véznák kontra Dagik műsorban is mindig azok a véznák, akik csokisfánkon és mekis kaján élnek. Én is abba a kategóriába tartozom, aki egy dekát nem hízik az édességektől, péksütiktől. Amúgy igen, az ilyen egyoldalú diétáktól -mint a csokidiéta is- általában le szoktak fogyni, viszont tényleg baromi egészségtelen (legyen szó bármilyen ételtípusról) és ha nem vagy teljesen egészséges, akkor valamelyik belső szerved előbb utóbb megsínyli a dolgot. Az Atkins diéta pl. prímán hazavágja a veséket (emellett én még szépen el is híznék tőle, mert csupa olyan kajából áll, amik engem hízlalnak). Szóval inkább ne próbáld ki, mert a fogaknak is árt a sok csoki.
2010. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!