Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok, S/M-es ruháka...

160cm vagyok, S/M-es ruháka és 36-os nadrágot hordok mégis 60 kg vagyok, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
sportolsz és izmos vagy pl.
2015. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Izom, csont, belsőszervek stb. mind-mind súllyal rendelkeznek. S/M annyira nem kicsi, főleg a magasságodnál, a ruhákra egyébként is olyan számozást tesznek, amilyet akarnak. Az én ruháim XS-XL számozottak.
2015. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze, nem olyan kicsi, nem is vagyok sovány vagy kifejezetten vékony, de olvasva itt a kérdéseket 160 centinél a 60 kilós lányokra már gond nélkül rásütik hogy husik, neadjisten kövérek
2015. aug. 6. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyi a testzsírszázalékod? ugyanis az számít, nem az, hogy mennyit mutat a mérleg
2015. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nehezebbek a csontjaid, vagy izmosabb vagy (az izom többet nyom mint a zsír), esetleg nagyobb a cicid :)

Ne feledd: nem az számít hogy mit mutat a mérleg, hanem az hogy te elégedett és boldog-e vagy. Azt pedig sz@rd le mások miért nyavalyognak, nyugodtan koplalják csak csontosra magukat.. Te pedig nyugodj meg mert a súlyod rendben van.. :)

2015. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blooooow válasza:
en 170cm vagyok es 50 kg es ram az xs,s-es ruhak jok amugy sztem minden rendben van az alakoddal, ameg te jol erzed magad benne addig nics vele baj
2015. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!