Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 800kcal? Ennél többet nemtudom...

800kcal? Ennél többet nemtudom enni

Figyelt kérdés

Tojást(annak is inkább a fehérje), zöldségek(párolva, nyersen), sonka(csirke,pulyka) húsok(hal, polip, rák, párolt csirke)

Levesek(tészta nélkül) ilyeneket eszek. Tudom hogy nem normális hogy ennyit eszek, de 800kcal-val tele vagyok. Próbáljak többet enni vagy inkább ne foglalkozzak vele?

16/l


2015. aug. 7. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj lassan fokozatosan többet enni, emeld a kalóriaszámot 100-200 kalóriával alkalmanként és úgy hozzá tudod szokatni a szervezeted. 800 kalória nagyon kevés, főleg hogy még fejlődik a tested.
2015. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél mert éhen halsz.
2015. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézelődj ebben. Ha pl. megeszel egy banánt, vagy nézz szét a lekvárok, aszalt gyümölcsök között, olajos magvak, dió, stb. terén. Elég magas a kcal-értékük, de mennyiségre nem sok, nem üli meg a gyomrod.

2015. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ettem dinnyét is úgyhogy 900kcal megvan, de szétpukkadok😅
2015. aug. 7. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyél töményebb ételeket, úgy könnyű.


Bár nekem dinnyéből is pofonegyszerű többet enni 800 kcalnál, ha nem is egyszerre. Tegnap már-már túlságosan jóllakott állapotban is bement másfél kiló. A dinnye szerintem ilyen. S hamar tud újra enni az ember.

De azért eléggé térfogatos, sokkal könnyebb sokat ennem töményebb ételekből, azok viszont jobban laktatnak.


Hányszor eszel egy nap? Nekem elég fura, hogy reggeltől estig majd' kipukkadsz összesen 800 kcal elfogyasztásával, bármilyen térfogatos, kalóriaszegény ételeket is eszel... (Sőt, ilyen jóllakottságot inkább egy extrém zsíros és szénhidrátszegény étrend hajlamos okozni. Bár sokfélék vagyunk, az igaz.)

2015. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3x eszek. Reggel, ebéd, vacsi(inkább uzsinak számít)
2015. aug. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!