Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó módszer a fogyásra? Van...

Ez jó módszer a fogyásra? Van esélyem egyáltalán a fogyásra?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 eves lany vagyok. 177 cm es 73 kg. Nem volt meg sosem baratom.. Nem tudom miert de nem vagyok a fiuk kedvence. Lehet hogy azert nem mert tul nagy vagyok es felnek vagy nemtudom...nem ez a lenyeg. Nem erzem jol magal a boromben es fogyni szeretnek. Mar minden megvan adva ahhoz hogy edzek es el iskezdem. Azon gondolkoztam tegnap ha meghanyatom magam(leduom a torkomon az ujjam..a tobbik tudjatok) akkor fogyhatok e gyorsabban. Kiprobaltam tegnap ezt a hanyatos dolgot es tleg hanytam. Ne iteljetek el es amugy is ez a hanyos dolog csak egy otlet. Lehet ebbol fuggoseg? Buliemias lehetek ha tobb ideig hanyatnam magam?es ugy fogynek?
2015. aug. 7. 14:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ne hánytasd magad, ha annyira hatásos és egészséges lenni mindenki hánytatná magát...
2015. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez egy nagyon rossz ötlet. Vegyél almaecetet az segít fogyni. Tanuld meg elfogadni magad mert amég nem addig mások sem fognak. És lehet padi téren rossz helyen keresgélsz.
2015. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Igen,ráfogsz függni.
2015. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Igen lehet ebbol fuggoseg,ez egyborzalmasan rossz otlet..amugy sem fogynal szepen ,mivel a tapanyagot is kihanyod az is rossz...sportolj meg ilyenek ...kerlek ne hanytasd magad...
2015. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
47%

Ne hánytasd magad, nem egészséges. Menj szépen edzeni, kardiózz, ne gyúrj, mert akkor nagy ÉS izmos leszel ami még rosszabb. Az elején nehéz lesz rávenned magad, hogy menj el kondiba/futni amikor lehetne otthon dögleni is, de egy idő után hozzászoksz, és látni fogod az eredményét! 15 évesen egyébként nem muszáj hogy legyen barátod.


18/F

2015. aug. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ezt hívják úgy, hogy bulimia. Rá lehet szokni és a fogaid is megbánják. Linkelek pár oldalt (remélem elolvasod) és nézd meg mivel is jár ez az egész.

[link]

[link]

2015. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Helo!


Ez az egyik elgrosszabb, mit tehetsz.


Azt irtad, mar minden megvan hoza, hogy edzhess, es el is kezded. Na, akkor csinald!


A lenyeg: mas nem csinalhatja helyetted. magadnak kell. Miert csinalod? Magadert. Kit cspsz be, ha nem cisnalod, ha feladod? Magadat. Önmagad legangyobb ellensege akarsz lenni? Nem hiszem.


Ami angyon fontos: türelem, elszantsag, tudatossag.

A valtozas, ha hosszu tavra tervezed - es nyilvan arra tervezed -, honapok alatt fog bekövetkezni - söt, ne csodalkozz, ha 8-10 honap utan jö el az, vagy hasonlo, amit szeretnel.

Legy tehat türelmes, hatalmas öröm es elegedettseg lesz leszakitani a türelem altal erlelt csodas valtozasokat.


Tudatosan csinald, amt teszel, amit eszel. Az össze-vissza kapkodas em segit. A rendszeresseg segit majd helyretenni egy csomo mindent, es megkönnyiti, sokkal elvezetesebbe teszi az edzest, voltakepp magat az eleted.


Legy elszant, es ne add fel. Lehet, hogy sokszor fog fajni, nem fog jol esni, kifaradsz, es a többi. De! Az elsö lepes megtetele mindig nehez, utana viszont, ha ugy csinalod ,ahogy kell ,csak jobb lesz.

Ne engedd, hogy a gyengeseg legyözzön, gyözd le magad, es messzebbre juthatsz, mint hinned.


Az nagyon jo lenne, ha kiprobalnal par edzest, sportot, es amelyik megtetszik, csinalnad. De akar otthoni edzeskent, napi kb 30 perc edzes is, amennyiben ugy csinalod ,ahogy azt kell, csodakra kepes.

2015. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Ezt a módszert semmiképpen ne folytasd, nagyon súlyos következményei lehetnek! Ha szeretnél írj rám,nagyon szívesen segítek,hogy kezdj el fogyni, én 5 hónap alatt adtam le 10 kilót, de kérlek ezt ne folytasd! 17/L
2015. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Uristen hanytatod magad mekkora szegyen aztan meg majd azert sirsz mert valami bajod van arra nem gondoltal h talan a szemelyisegeddel van baj? biztos avval van....
2015. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérlek ne csináld! A bulimia szörnyű dolog és nagyon nehéz kigyógyulni belőle. Nem fogynál túl sokat, mivel a bulimiához hozzátartoznak a falásrohamok is.

Ne tedd tönkre az életed! Minél előbb hagyd abba a hánytatást, a gondolatát is felejtsd el. Van ezer más módszer is a fogyásra, ne kezdd rögtön a legrosszabbal. :(

2015. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!