Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora baj ennyit fogyni?

Mekkora baj ennyit fogyni?

Figyelt kérdés

Tegnap ettem egy keveset,viszont egész nap sétáltunk, "túráztunk". Inni pedig megittam 3-4 liter folyadékot. Ennek ellenére egy nap alatt fogytam kb. 1,5 kilót.

Mennyire kellene aggódnom?


2015. aug. 9. 15:30
 1/4 anonim válasza:
Nem kell. A tegnapi kajádat űrítetted ki, és nem ettél helyette. A gyomor kb. 1-2 kiló, ha tele van, így csak a gyomrod lett üres, de Te nem fogytál, annyi idő alatt nem lehet.
2015. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Meglátod, vissza is hízod. Bár ilyenkor azért nem tölteném tele a gyomromat, mert még elreped...:)
2015. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 1,5 kg súlyingadozás normális. Kaka, pisi, ilyesmi... tudod, kijön, visszamegy.. :)
2015. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne aggódnod? Ha egy napig nem eszel semmit, abból se lesz különösebb bajod, hacsak nincs valami speckó betegséged. Az anyagcseréd se lassul se meg semmi.

Sokunknál vannak ilyen napok, nem vagyunk gépek.

2015. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!