Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak tippeltek? KÉP lent?

Hány kilónak tippeltek? KÉP lent?

Figyelt kérdés

Mennyit kéne még leadni?

Átlagos, duci, vagy túlsúlyos?

164 centi, 19L


[link]


2015. aug. 9. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 800 kalória a napi keretem.

Van hogy 600.


Nem jól csinálod. Ez túl kevés.


Az alakod szerintem jó.

2015. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Ezekkel a kalória adatokkal és képekkel tanítani lehetne, hogyan lehet el és nem lefogyni a kalóriaszámolgatással.


Csajszi alig van már alakod... és ha tovább koplalsz ez csak rosszabb lesz.

2015. aug. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Le kell még adni 7 kilót legalább. Igy picit duci vagy és késöbb visszahízhatsz. Ha tudnád tartani az 54-et jobb lenne az alakod.
2015. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem erős csontozatú vagy, ezért a 61 kiló. Mondjuk én 62 kg vagyok 173 centire, és ugyan ilyen kb. a hasam, csak kicsit formásabb. Én is erős csontú vagyok. Szerintem a kalóriabeviteled nagyon béna. Hagyd abba a koplalást meg ezt a kicentizést a kajálásnál. Egyél, ami jól esik, csak mértékkel, és ne a fogyást helyezd előtérbe, hanem az alakformálást (mert az valóban rádfér(:). Én a futást javaslom, én is azt csinálom + reggeli & esti torna, mert ezek teljesen átmozgatnak és mindent lassanként formálnak:)


16/L (3 nap múlva 17(:)

2015. aug. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az alakom képen nem egészen olyan mint élesben. Pl a melleim nagyok és nem lógnak és onnan nem is fogytam. Tisztában vagyok azzal,

hogy alacsony a keretem de az egészséges 1300-1400-as kerettel nem fogytam hiába mozogtam (fél évig próbálkoztam)

A cél még -5 kiló.

2015. aug. 10. 07:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Testzsír százalék számít nem a kg...

Hajára kenheti ez ember a -kg ha utána is rosszul néz ki.

2015. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen azzal is tisztában vagyok :)

Amúgy a lábam full izom, ha valamit megóhajtok, megeszem, pl valamelyik nap lángost ettem mert olyan helyen voltunk.

Szóval szerintem olyan nagy baj nincs, de köszi a válaszokat.

2015. aug. 10. 08:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Csinii
2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!