Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm magas és 59 kg-ú,15...

165 cm magas és 59 kg-ú,15 éves lány vagyok. Szeretnék fogyni. Tovabbi tenyek lent. Szerintetek ez igy jo? Vagy valtoztassak valamin? Segitseget szeretnek kerni mert nem vagyok megelegedve magammal. Es igy a kozerzetem se jo.

Figyelt kérdés

A mai napon kezdtem el diétázni és edzeni. Versenyúszó vagyok már lassan hat éve. De a nyáron nem edzettem és felszaladt pár kiló.

A mai naptól kezdve hetente öt másfél órás úszóedzésem és egy egy óra hosszás szárazföldi (futas, erosites, nyujtas) edzesem lesz.

Emellett szeretnem a kenyeret minden tekintetben szamuzni az etrendembol. Helyette puffasztott rizset vagy puffasztott kukoricat fogok enni.

Az edessegeket is kerulni szeretnem. Sok dinnyet szoktam enni. Es a jegsalatat is eloterbe akarom helyezni az etrendemben.

(A lanyok akikkel egyutt uszok sokkal csinosabbak es vekonyabbak mint en. Nem erzem jol magam mellettuk. Habar en izmosabb vagyok naluk, de hajasabb is.)

Tudnatok segiteni? Vagy ez igy rendben van?

Elore is koszonom a valaszokat.



2015. aug. 10. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem teljesen száműznöd! Főleg, ha ilyen keményen edzel! Majd lemegy a felesleg, ahogy belekezdesz újra az edzésbe.

Arra figyelj, hogy ne egyél felesleges kalóriákat. Ne nassolj, ne igyál cukros üdítőket. Persze néha egy-egy csoki, vagy süti belefér. Csak ne mindennap és ne nagy mennyiségbe.

Egyébként egyél mindent, csak legyen kevesebb a kenyérféle, ha eddig sokat ettél belőle és egyél rendesen húst és zöldséget, mindenfélét, se csak jégsalátát.

Gyümölcsöt is ehetsz, de nem azzal kell jól lakni, tehát ne étkezés helyett edd.

2015. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SugarCat ***** válasza:
Ilyen edzésterv mellett rengeteg energia kell neked,szóval semmiképp se koplalj!A fehér kenyér és pékárúk helyett egyél inkább barna/teljes kiőrlésű/graham lisztből készült termékeket,nagy kalóriakülönbség nincs köztük,viszont az élettani hatásaik sokkal jobbak.A cukros ételeket jó ha kerülöd,persze "szökőévente egyszer" beleférhet egy kis édesség,viszont a fehérjebeviteledre figyelj nagyon,abból mehet jó sok ilyen edzés mellett.
2015. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!