Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges így lefogyni? Vagy...

Lehetséges így lefogyni? Vagy csak felesleges energiapazarlás?

Figyelt kérdés

Szeptember eleje - December közepe -4 kiló 14 éves lánynak, így lettem én 162 cm és 52 kiló.

1,5 hónapig jártam futni (sajnos abba kellett hagynom a betegségem miatt, de előző héten újrakezdtem, mivel visszajött 3 kiló a folyamatos ünnepek miatt, igaz ez 3 hónap alatt) mikor gyors éttermekbe mentünk finom salátát ettem, egészségesen alakítottam étrendemet, sokszor ettem keveset, zöld teát és sok vizet ittam. Így sikerült nekem fogynom.

A barátnőm, akivel egyidősek vagyunk kitalálta, hogy ő nem mond le semennyi ideig a kenyérről, az édességekről, és a műkajákról, mert ő azt szereti. Megkérdezte valami okos felnőtt ismerősét aki állítólag úgy fogyott le rengeteget, hogy evett ugyanúgy ahogy eddig, csak 6 után nem. A barátnőmet a minap megkérdeztem, sikerült már valamit leadnia és azt mondta 1 kilót. Én erre visszavágtam, hogy 1 kiló még nem fogyás, mert napközben a súlyunk változhat felfele meg lefele is egy kilót.

Szerintem teljesen felesleges amit csinál. Ha betömök magamba 10 hamburgert 17 órakor (most nem úgy értem, hogy ő megevett annyit csak feltételezek) akkor most hiába fogom várni, hogy lemenjen a zsír... Csak jönni fog. Ráadásul most a kézilabdát is abbahagyta, nem sportol semmit.


2010. márc. 8. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Így van, ez a 6 után nem evés egy nagy hülyeség.
2010. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A 6 utan nem eves amugysem allja meg a helyet. En pl 2 korul fekszem, 11korul kelek. Keptelenseg 6 utan nem enni. Ha ezt atalakitjuk ugy hogy lefekves elott 4 oraval nem eszunk....Az nem rossz kezdetnek. De ehez 5kor valoban nem 10 hamburgert kell megenni. Ha nemcsak hizlalo kajakat eszik napkozben, de sokat is, keptelenseg hogy igy fogyjon, max kicist kevesbe fog hizni mivel azert megiscsak megvan magatol par kaloriat a vcsaora kihagyasaval.
2010. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a koplalás egyik formája. Akik sokáig vannak fent, azoknak meg nehéz lesz 6 órán át semmit sem enni, főleg ha ilyen gyorsan felszívódó szénhidrátos sz*rokat (már bocsánat a kifejezésért) esznek. Az lesz a vége, hogy megeszik a fél hűtőt.
2010. márc. 8. 19:27
 4/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az az okos gondolat, mikor lefekvés előtt 2-3 órával fogyasztjuk el a vacsoránkat, mert akkor könnyebben, pihentetőbbet fogunk aludni, mert nem dolgoznak annyira a gyomrunkban a savak. Én lefekvés előtt meg szoktam inni fél liter vizet.
2010. márc. 8. 19:30
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
ne legyél féltékeny ha ő ezt akarja akkor minek lenézni mert te csak salátákat eszel?ha 1 kiló lement az fogyásnak számít.meg amúgy is nincs egyforma két test.gondolkozz
2010. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igazad van... Akkor lehet csak nekem változik. Mert reggel felkeléskor vagyok kicsit több 53 kilónál, ebéd után meg majdnem 55.
2010. márc. 8. 19:36
 7/25 anonim ***** válasza:
van aki zabál mint az állat mégsem lett kövérebb még egy kilónál több se.
2010. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szerencsések... elméletben. De 50 évesen egy kis koleszterinlerakódás, vérrög után nem fogom őket ennyire irigyelni. :) Egyébként írjon mindenki bátran kommentárt, mert a barátnőm nem hisz nekem, meg szeretném mutatni a válaszokat neki.
2010. márc. 8. 19:42
 9/25 anonim ***** válasza:
a gyors éttermi saláta tele van minden sz*rral... gratulálok, ahelyett, hogy elmennél egy zöldségesbe fele annyiért megvennéd a zöldséget, otthon elkészítenéd és megennéd, te elmész gyorsétterembe. ne csodálkozz, ha nem fogsz fogyni semmit se
2010. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, kérlek olvasd át megint a kérdésemet. Köszönöm.
2010. márc. 8. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!