Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Oktobertol egyetemre fogok...

Oktobertol egyetemre fogok jarni es szeretnek eletmodot valtani. Mit es hogyan tegyek? :-)

Figyelt kérdés
Eloszor is elnezest,de elromlott a laptopom,nem birok ekezettel irni,tudom mennyire zavaro :/ Diakhazban fogok lakni,lesz 2 nagy konyham,fozessel nem lesz gond. Szinte egesz napokat a suliban fogom tolteni,igy estenkent mindent el kell majd keszitenem.Halat,csirke mellet es pulyka hust gondoltam felvinni,tonhalat,jogurtot,hazi keszitesi csirke szalamit,tojast.A sarkon levo kisboltban pedig tudok majd venni zoldsegeket. En ugy erzem nekem ez sokkal jobban fog menni masik varosban,mindenre nekem kell figyelnem. 19 eves vagyok,nem akarok igy elni. Narancsboros vagyok ,lotyogok mindenhol,nekem ebbol elegem van. Van egy nagy hotel,ahol van egy nagy edzoterem,ahol van zumba,aerobic,trx,joga es meg sok fajta szamomra ismeretlen sport. Mar most jarok kondizni,mar egy honapja,de a kajara valahogy nem tudok figyelni :/ Tudnatok tanacsokat adni,hogy mit tegyek meg? Koszonom elore is a valaszokat :)
2015. aug. 13. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Google - szállkásító étrend (shop.builder)
2015. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!