Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hasról szeretnék fogyni,...

Ha hasról szeretnék fogyni, milyen ételeket hagyjak el és miket egyek? Vagy ha bárhonnan fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Ha nem ehetek fehér kenyeret, vagy egyáltalán kenyeret, akkor mit egyek reggelire? Barna kenyér mehet?

Bundás kenyeret, melegszendvicset, tejbedarát (házi tejből), tojásból készült ételeket ettem eddig, kőrözöttet házi túróból, vajat (nem margarin, hanem rendes vaj), paradicsomos halkonzervet, pirítóst sokat.

Amit nem szoktam: májkrémek, vajkrémek, felvágottak, sajt, a bennük lévő vegyszerek miatt.

Vékony vagyok, de csak a hasamra hízom, ha hízom, és ez serdülő korom óta így van. Most úgy nézek ki mint egy átlagos, vagy vékony nő 5 hónapos terhesen, ez zavar nagyon.

Mit sportoljak? Úgy döntöttem úszni fogok, és biciklizni, ezekre van lehetőségem.

Vagy várjak szülés utánig a fogyóval, mert pont most akarunk gyereket?!


2010. márc. 9. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nincs helyi zsírégetés

Nincs olyan, hogy X kajákkal, lefogysz Y helyről.

Mindenhnnan lefgoysz, ha kevesebbet eszel, meg többet mozogsz. Ezen belóül is fogaszz kevesebb szánhidrátot arányaiban mint eddig.

Fogyjál szülés előtt, hogy utána kevesebbbett kelljen leadni.


Szerencséd, hogy kroa van hogy rondán válaszoljak :)

2010. márc. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tejesene a kérdésre válaszolva egy jó tanács, szerintem most kezdj el mozogni, ne a szülés után, mert utána sokkal nehezebb. Nincs idő kicsi gyerek mellett, ha pedig szoptatsz, csak mértékkel lehet mozogni, az pedig sokszor nem elég. Én nem mozogtam rendszeresen 10 kg felesleggel szültem, és nagyon bánom.
2010. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Fehér kenyér helyett barna kenyeret egyél.

2. Regglire én ezeket szoktam: zabkása ( édesítőszerrel), főtt tojás, müzli tejjel , banán, graham kenyér felvágottal. Ezek körül reggelire bármelyik mehet, akkor kell a szénhidrát.

3. Fuss heti 4x 40 percet. Ha már nagy a hasad, akkor Rubint réka terhes torna.

2010. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hog ytúl sovány vagy , és valami hiány miatt nagy a hasad, mint az éhező gyerekeknek? Egyszer megbeszélhetnéd orvossal.Esetleg gázosodás, vagy egy daganat a hasban? Ha hízás lenne az ok, akkor azért máshova is menne egy kis párna, nem?

Egyél barna kenyeret, zabpelyhet, igazi magokból müzlit(ne édesítettet) főtt tojást.

2010. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az éhező gyerekeknek nem zsíros a hasa, hanem puffadt a hiány miatt. Az enyém ZSÍROS. Összecsípve 15 cm zsír. Nem vagyok hülye, hogy összekeverjem!

2010. márc. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!