Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem hogyan sikerül...

Leírnátok nekem hogyan sikerült lefogyni nektek?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem az érdekel aki csupán 4-5 kg-tól akart megszabadulni hanem aki sokkal többtől.

2015. aug. 14. 10:28
 1/7 anonim válasza:
100%

Én most tartok 10 kiló minúsznál de még folytatom. Úg sikerült eddig hogy előszöris nem eszek már annyi cukrot meg kenyeret. Először is naponta ötször eszek kis adagokat és mindegyik étkezésem tartalmaz valami zöldséget vagy gyümölcsöt. Este 6-7 után már nem eszel semmit maximum valami gyümit natúr joghurttal. Hetente 4-5 ször tornázok. Általábam ilyenkor fél vagy háromnegyed órát. Ilyenkor guggolást,kitörést, helyben futást, ugrálókötrlezést, hasprést, négykézláb lábemelést, meg plankinget csinálok.

Nem momdom azt hogy abszolút nem eszek csokit meg cukrot meg kenyeret, csak krvesebbet mint aamennyit akkor ettem amikor még nem fogyóztam.

Nem az a lényeg hogy sanyarhasd magad, hanem hogy egészségesebb legyél. A péksütik, meg a fagyi a dok csoki, a tészták meg a kenyérfélék (a teljes kiörlésüt leszámítva) nem valami egészségesek, ezt gondolom te is tudod. :)

Ha lefogysz utána megint mindenfélét össze vissza eszel akkor visszahízol és az nem akarod gondolom.

Szóval higgy nekem ne az legyen a lényeg hogy fogyj hanem hogy egészségesebb legyél, mert ha egészségesebb vagy akkor vékonyabb is vagy. Suerintem ez valahogy így működik. Nekem legalábbis be vált.sok sikert neked is!! :)).

2015. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Lehet tudni mennyi idő alatt jött össze ez a 10kg mínusz. Természetesen ha sikerül lefogynom nem szokom vissza azokra az ételekre amitől megint visszahízom :)
2015. aug. 14. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Életmódot váltottam! Elhagytam a fehér lisztet, cukrot, feldolgozott élelmiszereket. Gabonából a teljes kiőrlésű, rostban gazdag, lassú felszívódásúakat részesítettem előnyben. Minden nap fogyasztottam valami fehérjét, például húst, halat, tojást, túrót. Zsírokból szintén kerülni kezdtem a hidrogénezetteket, és helyette olajos magvakat rágcsáltam, olívabogyót ettem, olíva olajjal öntöttem le a salátámat, kókuszolajjal sütöttem a húst, tojást. Természetesen ügyeltem, hogy sok zöldséget fogyasszak, így megvolt a rostbevitel is! Az elején diétának indult, és furcsa volt, hogy nincs nassolás, egészségtelen kaja, de mára megszoktam, és elég kreatívakat tudok alkotni a konyhában! :)

Jó, ha nem eszel feldolgozott kaját, készételeket, hanem mindent magad készítesz (pl gyümölcsjoghurt helyett natúr joghurt + izazi gyümölcs, és semmi cukor!)

És a legfontosabb, hogy a szénhidrátbevitelt tarts kordában, mert a legtöbb ember elhízását az okozza!

Sok sikert kívánok! :)

2015. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, és egy nagyon fontos dolog! Mozogj! :) Rengeteg kalóriát égethetsz vele és hidd el, nagyon nagy öröm tudni, hogy napról napra szebb lesz a tested! :)

Én aerob edzést és alakformáló gyakorlatokat kombináltam! Erre kiváló a konditerem! Ügyes légy! :)

2015. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mozgás mellett reggelire zabpehelyből készült kása( vízben főzve ) , fahéjjal fogyasztva, vacsorára kb. 8 dkg túró :)
2015. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kalória számolással, napi 1000-1200 kalória fogyasztással és futással, heti 3-4 alkalommal (de volt hogy minden nap). Indítottam 123 kilóval és 8 hónap alatt lefogytam 85-re, 2 éve tartom a súlyom igaz nem tudok többet (vagy inkább nem ehetek) 1500-1800 kalóriánál mert akkor hízni kezdek, de az is igaz hogy a testmozgást is hanyagoltam. Most tértem vissza a futáshoz, mert decemberben az ünnepek miatt fel mentem 90-re, de azóta már sikerült lemennem 83-ra, de igazából mindig is 70-75 kiló volt a cél.


22/F

2015. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

(14:15-ös vagyok)

...de igazából az étrend ember függő, nálam a hízás fő oka a pékáruk, a zsír és a cukor annyira nem. Viszont az tény hogy a 40 kiló mínuszt, úgy értem el hogy szinte nem fogyasztottam zsírt, cukrot egyáltalán (nagyjából le is szoktam a cukorról mostanra) és egyáltalán semmi kenyér szerűséget, meg próbáltam magasan tartani a fehérje fogyasztásomat. Viszont azért függ a génektől is van aki nehezen tud fogyni, az én esetem fura mert én könnyen fogyok, könnyen hízok, fel tudok szedni 2-3 kilót egy hét alatt, de le is tudok fogyni ugyan annyit, ha oda figyelek...

2015. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!