Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettol hizhatok? Vagy ez egy...

Ettol hizhatok? Vagy ez egy zoldseg nappal elintezhetem?

Figyelt kérdés
Dietazok. Es ma a reggeli ket oras uszoedzes utan ehes voltam. Kertem egy kicsi gyrostalat. Hat nem vplt annyira kicsi. De ugye azt nem tudom hazavinni es megenni, mert nem cdomagoljak be. Igy megettem az egeszet. Hat utana nagyon tele voltam. Rosszul is ereztem magam. Most par oraval utana sok vizet iszok emiatt. Szerintetek ez nagyon veszelyeztette a fogyokurat? Ujra kell kezdenem? Vagy ha ezen a napon mar csak zoldsegeket eszek akkor megoldodik?

2015. aug. 14. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már megetted, így végülis kár rágódni a dolgon. Ma neigen fogyassz nehéz ételeket, egy alkalomtól nem fogsz tíz kilót hízni. Folytasd az diétádat, a napokban ne bűnözz és nem lesz semmi gond :)
2015. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj sincs a gyros tállal! Persze a krumpli bem jo benne,de én mindig anélkül szoktam kérni. A husi meg a zöldség pedig tök jó fogyis kaja. Szóval n aggódj és ne sanyargasd magad! ;)
2015. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

edzés után fontos a fehérje és a szénhidtábevitel. Az egyetlen baj, hogy ugye ez kicsit zsíros lehetett, ami lassította a fehérje és a szénhidrát felszívódását. Ezért szoktak pl sokat fehérje turmixot inni, meg hozzá valami egyszerű szénhidrátot. Amúgy meg ne parázzál már 2 óra edzés után.

-ne fogyózz (mert az időleges), hanem kajálj úgy, ami egészséges és hosszú távon fenntartható

-zöldségnappal ne idegesítsél, nem vagy kecske, hanem ember vagy, akinek táápanyagra van szüksége főleg ilyen edzések mellett (ne érts félre nagyon sok zöldséget kell enni, de nem a norámlis kaja helyett)


google: alapismeretek shop.builder.hu

2015. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom!

Foleg a harmadiknak:)

2015. aug. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!