Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy fogyjak, de...

Mit egyek, hogy fogyjak, de mégse éhezzek?

Figyelt kérdés
3 hete edzem egy hétből hat napot (kardio, pilates,itthoni gyakorlatok), de egy kilónál többet nem tudtam fogyni. Az étkezésemmel lehet a baj ? Nem eszek gyors kaját, zsíros ételeket,de még csak cukros dolgokat sem. Szerintetek mi lehet a baj ? Milyen ételeket fogyasszak, amik nem tartalmaznak sok kalóriát, de mégsem éhezem? 173centi 63 kg vagyok jelenleg, a cél 57 kg lenne. A válaszokat köszönöm
2015. aug. 14. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne a mérleget nézd kezdőként. Még nőként is könnyű izmot felszedni az első stádiumban, így ha azt feltételezzük, hogy az étrended rendben van, ez könnyen lehet még jó is. A tükröt nézd és csinálj magadról 3-4 naponta, de legalább hetente fotókat, hogy lásd a különbséget, ha esetleg elsiklanál felette.


A mérleg haszontalan.

2015. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használd a www.kaloriabazis.hu oldalt. Fogyózok én is. Beírod a kért adataidat a célsúlyt és a dátumot mikorra szeretnéd. Meg tudod tervezni az étkezésedet és mutatja a bevitt fehérjét, cukrot, és a zsírt így tudsz tervezni hogy hasznosan kajáljál. Nem éhezek de érzem hogy még tudnék enni, de azt se mindig. Ha még nagyon kajálhatnékom van elmegyek tekerni egy kicsit mert a sportot is be lehet írni és leszámítja a elégetett kcal-okat.
2015. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat ! :) és ezen a kalória bázison miért nem engedi a minusz kalória értéket elfogadni ? :)
2015. aug. 14. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy, ne fogyóKÚRÁZZ (aminek ugye a nevében van, hogy időleges), hanem kajálj normálisan, úgy ahogy hosszú távon fenntartható és egészséges.
2015. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem fogyókurázom :)
2015. aug. 15. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:

minusz kalória értéket?

be lehet írni a sportot, ugye ami ugye minusz kalória, kajából viszont nem létezik "minusz kalóriás", ezért nem lehet olyat bevinni, ha erre vagy kíváncsi :D

2015. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is reális heti egy kilónál több, sőt, a Te minimális felesleged mellett ez is bitang jó érték, becsüld meg!


Hogy kit mi laktat, az egyénfüggő, engem a zsíros ételek, különösen a tojás, de a térfogatos szénhidrátszegény zöldségek is jól jönnek. De egy bizonyos kalóriabevitel alatt ha fejreállok sem lakom jól, a testnek üzemanyag kell... Jó, van, aki nem ilyen és kérdést ír ki, hogy képtelen magába tömni 6-800 kcalnál többet, azokhoz nem értek.

Szerintem ki kell tapasztalni, mivel laksz jól - DE Neked ilyen gondod már nincs, hisz remekül fogysz. Ne használj extrém kalóriadeficitet, mert az káros az izmokra, az anyagcserére, ésatöbbi.


Azt nem tudom, van-e felesleged, a számokból nem látszik.

2015. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!