Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni (kb.10...

Le szeretnék fogyni (kb.10 kg-ot). Bevált módszereket mondanátok nekem kérlek? Esetleg akadna olyasvalaki, aki csatlakozna hozzám?

Figyelt kérdés

2015. aug. 14. 17:00
 1/8 anonim válasza:
Ebédre csak 1adag mindenből, majd edzés (aerobic dvd vagy akár a saját edzés terved). Vacsorára csak dinnye vagy valami zöldség vagy semmi. Ezzel könnyű fogyni de napközben semmi nassolás.
2015. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja én szivesen csatlakozok, am szerintem a legjobb a fénytáplálkozás, de nem nagyon szeretem a fényt, ugyhogy fuss valakivel :)
2015. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Első jó nagy hülye.
2015. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy neked hülyeségnek tűnik,de én jópár kilótól megszabadultam így és mára már az edzésnek köszönhetően kockás a hasam nő létemre.
2015. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te koplaltál, még nem jelenti azt, hogy az jó.;) Én teljesen rendesen eszek, sosem vagyok éhes, mégis fogyok rendesen. :) (kár, hogy a diétámban vannak olyanok, amiket utálok enni... de ez van :D )
2015. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen csatlakoznék hozzád :) Ha gondolod, írj!
2015. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen társulnék, nekem is nyugodtan írhatsz!
2015. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Asszondják, hogy szex-szel is lehet fogyni, és ez most nem vicc :)
2015. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!